Crossovers  GamesGothic
Filters
Bezimienny by WorldUnderneath
Jeden dzień z życia Bezimiennego. Komentarze mile widziane :)
Rated: K - Polish - Adventure - Chapters: 1 - Words: 1,522 - Published: 8/26/2017 - Complete
Gothic 1 Dark Mysteries: The Legend of the Nameless Hero by ShadyDeadMan reviews
The Nameless Hero begins his adventures in the Colony. The place is a brutal prison trapped behind a magical barrier from which there is said to be no escape. Follow the hero's time in the Colony where he meets both friends and deadly enemies. Alll the time he has only two goals. To get rich and escape. Ever the criminal he cannot escape his destiny.
Rated: T - English - Fantasy/Adventure - Chapters: 1 - Words: 6,300 - Reviews: 1 - Favs: 1 - Follows: 1 - Published: 5/30/2017
Władcy ciemności by Moooras
Scenariusz powinien przypaść do gustu szczególnie fanom sporów międzystudyjnych. Całość luźno nawiązuje do działalności SF Monastyr i Zielarni Lestera. Wszystko to czysta fikcja, nikt nikogo nie zabił. Jeśli ktoś chciałby to zrealizować, niech postara się, żeby każdą postać podkładał jej pierwowzór (np. Terles to Lester561).
Rated: T - Polish - Humor/Parody - Chapters: 1 - Words: 4,698 - Published: 11/2/2013 - Complete
Miasto Grzechu by Moooras
To miała być moja pierwsza poważna powaga (bo Droga Cieni była raczej niepoważna), ale jakoś odechciało mi się kręcenia. Nakręcił już PaPaTVgmp.
Rated: T - Polish - Mystery/Crime - Chapters: 1 - Words: 2,157 - Published: 11/2/2013 - Complete
Hydraulik by Moooras
Remake starego filmu starego znajomego. Dubbing do niego mam już nagrany (w rolach głównych Damiano i Spidergregor). Jeśli ktoś chciałby go zrealizować, niech mi napisze na PW na YT. Oryginał możecie obejrzeć tutaj: /video/xs9csq gothic-zepsuta-rura-xardasa videogames
Rated: T - Polish - Humor - Chapters: 1 - Words: 295 - Published: 11/2/2013 - Complete
Powrót Rozpierdalatora by Moooras reviews
Pamiętacie Rozpierdalatora? To taki jeden mój strasznie stary film uchodzący za śmieszny. Chociaż dziś może wydawać się słaby, jest dla mnie dość ważny. Mogłem wreszcie zagrać w nim maniakalnego psychopatę, co od dawna było moim marzeniem. Scenara po drastycznym liftingu został zrealizowany przez Grzesia i wypuszczony jako "Klątwa Rozpierniczatotrona". Polecam, rewelacja.
Rated: T - Polish - Humor - Chapters: 1 - Words: 1,173 - Reviews: 2 - Published: 8/7/2013 - Complete
Król Henryk by Moooras
Scenariusz pisany z myślą o Gothicu 3 i Zmierzchu Bogów. Sceny w Myrtanie miałyby być kręcone w ZB, a te w Varancie w G3. Osobiście uważam, że to jeden z moich bardziej udanych scenariuszy. Niestety G3 jest dla mnie zbyt upierdliwy w kręceniu, więc nic z tego nie wyszło. Jak ktoś jest bardzo cierpliwy, może spróbować swoich sił w nakręceniu tego.
Rated: T - Polish - Humor/Adventure - Chapters: 1 - Words: 5,613 - Published: 8/7/2013 - Complete
Stowarzyszenie Niedowartościowanych Potworów 2 by Moooras reviews
Scenariusz kontynuacji mojego wielkiego przeboju. Powracają starzy znajomi, pojawiają się nowi i ich zrąbane problemy. Spośród wszystkich scenariuszy na tej stronie, ten ma największe szanse na realizację. Ale jak ktoś jest niecierpliwy, może zapoznać się z nim już teraz.
Rated: T - Polish - Humor - Chapters: 1 - Words: 2,947 - Reviews: 3 - Published: 8/7/2013
Super Poszukiwacz by Moooras reviews
Jeden z moich starszych scenariuszy. Jego zalążek miałem już w 2003, więc nawet przed powstaniem jutuba. Z kolegą mieliśmy fazę na lamerskie komixy o życiu dementorów z Harrego Pottera. Jednym z moich komixów był tzw. "Super Dementor". W 2011 przerobiłem to na wersję Gothicową. Pierwotnie po mnie miał to nakręcić GPO, ale też olał sprawę, więc daję tego scenara tutaj.
Rated: T - Polish - Humor - Chapters: 1 - Words: 1,268 - Reviews: 2 - Published: 8/7/2013 - Complete
The Awakening by Azunite reviews
Sometimes, death averts the greatest danger...
Rated: T - English - Fantasy/Horror - Chapters: 6 - Words: 22,020 - Reviews: 4 - Favs: 7 - Follows: 1 - Published: 10/23/2010 - Complete
Gothic I: Trouble by Niahara Erskine reviews
Well the title says all doesn't it? RR PLSSSSSSSSS
Rated: K - English - Humor - Chapters: 1 - Words: 1,129 - Reviews: 12 - Favs: 2 - Published: 4/10/2007 - Complete
line rider the poem by cdgodofwar99 reviews
this has absolutely nothing to do with the game gothic, but there's nothing to exonerate line rider so i stuck it here! WOOHOO! :
Rated: T - English - Poetry/Humor - Chapters: 1 - Words: 68 - Reviews: 3 - Published: 4/5/2007 - Complete
The Prize by KentonDragonofLightning reviews
This is about the main character of the game, who had just come from a battle in the Old Camp, and now has fought an orc.
Rated: T - English - Fantasy - Chapters: 1 - Words: 62 - Reviews: 2 - Published: 10/20/2006 - Complete
Xardas's Story by bakaprincess85 reviews
COMPLETE! A story told in Xardas's point of view a sequel is coming for the second part of the game!
Rated: K+ - English - Drama/Supernatural - Chapters: 1 - Words: 1,895 - Reviews: 5 - Favs: 3 - Follows: 1 - Published: 8/13/2006 - Complete