Reviews for Światło i ciepło
Mleczarz chapter 1 . 9/18/2014
Taki króciutki twór, a wciąż jest w stanie chwycić za serce. Cudeńko.
Siean Riley chapter 1 . 1/13/2014
Au.
Zabolało. Trafiło. Bo to dokładnie to, co się czuje, patrząc na chowane do koperty nuty i samotnego detektywa odchodzącego od rozbawionej sali. Cudzy ogień, nigdy własny, przelotna troska, pogłaskanie, bo dziś ludzie są przychylni światu.
I niewiara, że może być inaczej, że i dla niego jest miejsce wśród tych rozbawionych gości.
Zawsze lepsze niż nic, czy raczej przekonanie, że do niego nie należy z tego nic.
Beatrice chapter 1 . 1/11/2014
Sto słów idealnie obrazujące zakończenie "The Sign of Three". Przy oglądaniu oczęta mi się szkliste zrobiły, bo tu niby zabawnie, mowa Sherlocka, który jak zwykle nie ma pojęcia, dlaczego ludzie płaczą, opowiastki o śledztwach, potem spektakularna akcja na przyjęciu, a potem tak się smętnie zrobiło i na koniec Sherlock tak naprawdę znów sam został... Świetnie oddałaś ten moment. "Zawsze to lepsze, niż nic."

A tak btw, jestem zachwycona Twoją autorską serią o Sherlocku i Johnie. Nie jestem yaoistką, z natury raczej wzdrygam się przed czytaniem historii męsko-męskich, ale znając "Slytherinadę" i Twój styl pisania, nie mogłam się wręcz oprzeć. "Przedmioty" i "Normalność" mnie rozrzewniły, a przy "Zarazie" i "Chcesz być moim nieprzyjacielem?" ryczałam ze śmiechu. Będziesz kontynuować tę serię, czy rezygnujesz, jako że wyszedł trzeci sezon?
aniona-pl chapter 1 . 1/8/2014
My thoughts exactly...
Ten jeden niewielki punkt, który ustawia całą opowieść w nowej perspektywie. I choćby się bardzo chciało, to on nie da o sobie zapomnieć. Po tej scenie przestały mnie cieszyć wszystkie poprzednie i właściwie trudno było myśleć o czymkolwiek innym.
Trafny, cierpki komentarz.
Dziękuję za ten tekst.
a
Mrs. Veritas chapter 1 . 1/8/2014
To naprawdę sztuka ująć całą treść w tak krótkiej formie. Piękny, melancholijny nastrój. Pozdrawiam ciepło :)
kulkal chapter 1 . 1/8/2014
To jest tak smutno-prawdziwe i w całości oddaje nastrój ostatniej sceny tego odcinka, szczególnie kiedy pamięta się historię pani H i jej druhny.
Mimo, że nie jestem fanką tej formy to uważam, że mimo stu słów udało Ci się uchwycić wszystko co najważniejsze. Piękne w swojej prostocie!
Inuyashka chapter 1 . 1/8/2014
Śliczne. Tak po prostu. :)