Reviews for Pomyśl życzenie
colubrum chapter 24 . 10/26
Jakie niedopatrzenie z mojej strony, rozdział już dawno opublikowany, a ja nie napisałam komentarza. Już spieszę to nadrobić.

Przyjemna śmierć wilkołaka Greybacka - został otruty i zaźgany, ale mogło też być zupełnie inaczej.
Najważniejsze, że nie żyje.
Nie ma to jak dostać wesołe wieści o poranku, lepsze to niż kawa.

Uwielbiam sklepikarzy - to jest jakaś mafia - "Przybyłeś później niż się tego spodziewałem." Brakuje jeszcze: za karę doliczę ci dodatkową prowizję za zwłokę.
Bohater Gabrielle - co tam Fleur, która konkurowała w turnieju i jest starsza - skoro to bohater Gabrielle to swój chłop. Nie masz gdzie nocować? Nic się nie bój, zostaniesz u nas. Chciałeś pozwiedzać kraj Wiktora? Oj...

"Kulejąc, Harry trafił do miasteczka i z jękiem wszedł do najbliższego baru."
I reakcja mieszkańców - skoro to Pan Black, to nie ma co się dziwić, że dał radę tylu wilom.

A przeskakując dalej jest moja perełka z tego rozdziału:
"Miejscowa legenda mówi, ze jeśli dotknie się prawej stopy, to będzie się miało powodzenie u kobiet. A jeśli dotknie się prawej, to wtedy urodzi się zdrowe dziecko.
- Naprawdę? - Laetus spojrzał na statuę z niedowierzaniem. - Jak stara jest ta legenda?
- Ma może dzień. - Miejscowy wzruszył ramionami. - Ale kiedyś legenda musi się zacząć".
I taka jest prawda, a kto lepiej nadaje się do tej roli jak sama chodząca legenda.

I ja nie wiedziałam, że z Harry'ego taki drobny pijaczek, żeby tak sobie wódkę popijać. I widzę, że niedługo Pan Black będzie mógł bibliotekę otworzyć, kolejna książka do kolekcji. Tym razem o magii pogodowej. W sumie całkiem przydatna rzecz w momencie, gdy już wróci do Anglii.

Co do gadających zwierząt, to obstawiam lamy. One nie muszą mówić, by pokazać jakie są nieuprzejme, plucie jest wystarczającym tego potwierdzeniem.
Chreeoll chapter 24 . 10/23
Szczerze "mówiąc" nigdy nie pomyślałbym, że ktoś zajmie się tłumaczeniem jednego z najlepszych fanficków o tematyce HP. Samo to opowiadanie ma liczne fanowskie kontynuacje, więc masz dużo do roboty jeśli dotrwasz. Samo twoje tłumaczenie jest jednych z lepszych porównując do tłumaczeń Myrkul'a. Dodałem do ulubionych twoje tłumaczenia.
Yoah chapter 24 . 10/14
Opowiadanie epickie czekaam na kolejne rozdzialy
Puszek Pigmejski chapter 24 . 10/12
Ciekaw jak chodząca śmierć wymęczyła tuzin wil, grając w gry planszowe? Coraz więcej teorii na temat Pana Blacka i sporo ilość odznaczeń. Co do pytania to myślę tak samo, że koty byłyby najmniej uprzejme np. "Sługo nakarm mnie", "Co ty chcesz ode mnie człowieku" itd. Dodałem do ulubionych to tłumaczenie tak samo jak Bunt :)
Hulk chapter 24 . 10/8
Kufel do piwa brzmi najlepiej:d
Severus Smarkerus Snape chapter 24 . 10/8
Ależ to Potter ma przygody i wiele zbiegów okoliczności. Może niedługo okaże się, że jest jakimś bogiem czy coś?
Freja chapter 24 . 10/7
Ciekawe ucieczki i pościgi przygotowałaś dla naszego Pottera tj. Blacka. Ale uczciwie mówiąc wolę Harry'ego w BUNCIE :D jest tam bliższy człowiekowi 3 Tutaj jest superbohaterem, ma super moce i ... mamy wycieczkę po Europie. I aż za nadto ucieka z kraju. Cóż...
dominika.gordzijewska chapter 24 . 10/7
Wielbię to opowiadanie! Cudowne wręcz się nad nim rozpływam! Jest jednym z tych fan fiction dla których założyłam profil, więc to chyba pokazuje jak mi na nim zależy. Czekam na cudowne powiadomienie o nowym rozdziale i życzę mnóstwo weny ;)
Ruda098 chapter 24 . 10/6
W teoriach trzeba dodać ze został legenda. Rozdział ciekawy :) Legenda i posąg mnie rozbawiły.
Ciekawi mnie Egipt. co on tam znajdzie?:) Ach te czasy starożytne. Zastanawia mnie czy Harry poprawi swój kamuflaż, skoro wile go przejrzały.
Życze weny
Nakurishi chapter 24 . 10/6
No tego to się nie spodziewałam xD Ile Harry ma lat w tym opowiadaniu? 16? A już został legendą sexu w jednym, bułgarskim miasteczku xD
Chociaż jestem ciekawa, co stało mu się w miednicę... Bo może to wszystko prawda?
Te teorie mnie dobijają xD A pewnie będzie ich jeszcze od groma xD
Najwredniejsze zwierzę... Kot. A później fretka xD
Czekam na kolejny rozdział!
de'Maus chapter 1 . 10/6
Dlaczego to jest tylko jeden rozdział.
Uwielbiam to opowiadanie.
de'Maus chapter 24 . 10/6
Szkoda że tylko jeden rozdział.
Uwielbiam to opowiadanie.
Laura Lara chapter 23 . 9/15
Jestem beznadziejnie zakochana w tym tłumaczeniu. Pewnie zastanawiasz się czemu beznadziejnie? Nie tykam się niezakończonych opowiadań – nigdy – nienawidzę czekać. Ale tutaj opis jakoś magicznie mnie przyciągnął, może dlatego, że chyba przeczytałam wszystko o mrocznym Harrym, i nic mi do szczęścia nie zostało, a tu jednak... To jest niesamowite, to tłumaczenie znaczy. Rzadko się śmieję – aż tak bardzo – czytając cokolwiek, a tutaj? Tutaj wręcz dusiłam się ze śmiechu. Po skończeniu czytania, momentalnie dodałam cię do ulubionych, tłumaczenie do ulubionych, i do obserwowanych oczywiście. Rzadko coś komentuje, bo jestem leniem nie z tej ziemi, ale to fanfiction doceniłam na tyle, aby pomęczyć moje grube paluchy na klawiatuze. Ta seria wypadków, te rozmowy aurorów... Jednym słowem? Dobra, nie znajdę jednego słowa... Niesamowicie zabawne, człowiekowi uśmiech rośnie na twarzy w niektórych momentach. Mam nadzieję, że skoro już zdecydowałam się na komentarz (tak długi zresztą), nie zawiedziesz mojego jakże kruchego zaufania, i nie złamiesz mojego biednego serduszka, i doprowadzisz całość do końca. Obiecuje, jeśli będę musiała bardzo długo czekać na kolejny rozdział, zorganizuje sobie do ciebie świstoklik, rzucę na ciebie Imperio, i zmuszę do tłumaczenia. Buziaki, i dużo weny, ludzie spragnieni jak ja czekają. Chyba nie chcesz, żebyśmy uschli z pragnienia?
michalekw chapter 23 . 9/2
W końcu jest kolejna część. Od miesiąca sprawdzam codziennie fanfiction czy jest nowy rozdział i co o 22 30 bez przekonania sptawdzam a tu patrzę Pomyśl życzenie. Rozdział jak zwykle świetny. Powodzenia i niech te rozdziały będą częściej.
Hulk chapter 23 . 9/2
Zacząłem sie stresować ze nie dostane wiecej!:d. Genialne. Ale wile? Krum? Hmm... ciekawe czy fleur czy Kruma spotka tam.
205 | Page 1 2 3 4 11 .. Last Next »