Reviews for To jest seks
Guest chapter 1 . 7/3/2012
dzięki dzięki dzięki :D
kasssumi chapter 1 . 2/21/2011
Poleciła mi znajoma, która przeczytała to z pięćdziesiąt razy. I odkryłam, że ja też czytałam mniej więcej tyle samo.
Zoe125 chapter 1 . 7/2/2010
Bardzo podobało mi się to opowiadanie, gratuluję tłumaczenia, które nie zgrzyta. Gdyby nie informacja, że to tłumaczenie, pomyślałabym, że to fik Twojego autorstwa.

Opowiadanie jest przesycone erotyką i pożądaniem, ale nie jest to pożądanie gwałtowne. To raczej coś, co szaleje w człowieku, ale nie skłania go do dzikiego seksu, rzucania się na partnera, nie. To coś, co każe oczekiwać na każdą noc, wiedząc, że wkrótce ogarnie go gorączka zmysłów. Pożądanie Harry'ego wzbudzają takie drobiazgi, jak zaplamiona atramentem skóra, skupienie Severusa nad eliksirami, które są jego pasją. A potem nadchodzi noc, pełna niespiesznych, powolnych pieszczot.

Zakończenie jest piękne - te dwa ostatnie zdania przyprawiły mnie o dreszcze. Severus jako niepewny kochanek, niepewny swojej wartości - i Harry, o wiele młodszy, który jest tu dla Severusa oparciem.
moonylove chapter 1 . 7/18/2009
Och, uwielbiam Snarry :) Kocham szczególnie ostatnie zdania: "Czasem wydaje się zaskoczony, że uważam go za tak nieodparcie pociągającego. Mówi, że nie ma wprawy w miłości, że nic nie wie o uwodzeniu.

Nie ma racji."

To było piękne. Pozdrawiam :)