Reviews for Red Hills
Deia chapter 50 . 7/21/2020
Na wstępie musze przeprosić ze nie dawałam komentarzy ale dopiero te strone ogarniam.
Ciekawe opowiadanie. Bardzo mnie wciągnęło w swój świat i bohaterów. Niesamowite.
Najbardziej co mi sie podobało, poza związkiem harrego i draco, to wiedza na temat sztuki i architektury. Miło mi sie wtedy robiło na serduszku widząc że ktoś też ceni sztukę tak samo jak ja.
Co do opowiadania. Na pewno stanie sie jednym z ulubionych. Mało jest tak ciekawych i długi opowiadać, które by mnie zachwyciły. Bohaterowie idealnie odwzorowaniu jak nie lepiej. Udało sie cię dopasować do każdego charakteru, co jesy wielkim wyczynem / darem.
Nie wiem co jeszcze napisać, moge jedynie powiedzieć.
Dziękuję za twoją prace w te historię. Idę szukać innych twoich dzieł.
Pozdrawiam Deia
Deia chapter 9 . 7/14/2020
Super opowiadanie. Cieszę ze udało i sie je znaleźć.
Ciekawe jak teraz to będzie. Czuję sie jqkbym miała nałóg drarry. Bo nie mogę sie odkleić od tego opowiadania.
Dziękuję i życzę ci dużo weny
Pozdrawiam
diople33 chapter 50 . 6/25/2020
O. Mój. Boże. To opowiadanie jest po prostu niesamowite; nie będę rozwodzić się nad genialną fabułą i spektakularnymi, niezwykle oryginalnymi pomysłami - to wie każdy, kto już miał tą przyjemność zapoznać się z RH. Rozwój emocjonalny i uczuciowy Draco i Harry'ego jest po prostu - WOW. Świetnie prowadzony. Emocjonalnie wciągający. Ideolo. Historia jest wręcz uzależniająca; czytałam ją w łóżku, tramwaju, nawet stojąc w samochodowym korku (zuo). Nie zdażyło mi się dotychczas "podczytywać" ff w pracy, w wolnej chwili przerwy - do dziś. Red Hills pokonało mojego wewnętrznego pracoholika. Szok i niedowierzanie. To tylko świadczy o tym, jak wciągająca jest ta opowieść. Ukłony, po prostu ukłony! Jestem dumna z faktu, iż to nasze własne, polskie drarry :) osobiście uważam, że powinno być przetłumaczone na angielski, aby jak najwięcej osób mogło się zapoznać z tym fanfikiem. Szanowna Autorko, Drogie Bety - dziękuję Wam za to serdecznie z całego serca. Jesteście wspaniałe! Akame Sora - Geniuszu, masz mój pełen podziw i uwielbienie! Pozdrawiam serdecznie :)
XVongola chapter 1 . 4/8/2019
Cześć, bardzo spodobało mi się twoje tłumaczenie i chciałabym się zapytać czy mogę je zamieścić na wattpadzie. Oczywiście, nie pobierając za to żadnych kosztów. Zaznaczę, że to jest Twoje tłumaczenie, dam link do oryginału oraz tłumaczenia. Na wattpadzie jest już tą książka, ale ma tylko trzy rozdziały, a ostatnia publikacja była trzy lata temu.
Chciałabym się podzielić z innymi tym wspaniałym dziełem .
iceflower333 chapter 50 . 1/30/2019
Niesamowite opowiadanie - i mowie to jako fanka Dramiony :D To moje pierwsze opowiadanie Drarry, ktore tak mnie wciagnelo! Gratuluje tak swietnego fan fiction i dziekuje za wszystkie emocje, ktorych doswiadczylam, czytajac Red Hills! :)
Julie Drdova chapter 1 . 1/26/2019
Hello! I was wondering if i can write it on Wattpad in czech lenguage? Bcs this looks so good and i want to let it readable for czech users. Thanks for response!
Guest chapter 31 . 4/23/2018
Musze ci powiedzieć ze jest to jedno z moich ulubionych drarry naprawdę cudownie napisane ze smakiem humorem i ciekawą fabuła naprawdę jest super 3 jednakże tak nawiasem mówiąc w tym rozdziale minimalnie minęłaś się z celem Francuzi nie umieją wymówić "h" ale to tylko taki szczegół
Guest chapter 50 . 8/1/2017
To coś niesamowitego i pięknego!
rosein chapter 1 . 7/29/2016
Hej,
Na początku napiszę, że uwielbiam tego fanfika. To jeden z moich ulubionych ff z tym pairingiem. Ostatnio wpadłam na pomysł tworzenia audiobooków z najlepszymi fanfikami i wybór padł na Red Hills jako na pierwszy z listy tytułów - przyznaję szczerze, że zanim postanowiłam zawracać Ci tyłek nagrałam kilka rozdziałów, żeby się sprawdzić. Wyszło w miarę, więc skrobię ten wywód w nadziei, że nie będziesz miała nic przeciwko, jeśli kiedyś przeszukując internety znajdziesz swoje opowiadanie w wersji audiobooka :) Wszystko oczywiście odpowiednio opisane i podlinkowane.

z wyrazami wiecznego uwielbienia,
rosein
Mastyska chapter 1 . 7/14/2016
Właśnie mam zaszczyt dać 300 favourita. Jaram się jak Rzym za Nerona.
hQuinzel chapter 50 . 4/12/2016
Czytałam tę historię bardzo, bardzo dawno temu i wciąż pamiętam purpurę swych wypieków na twarzy, kiedy pochłaniałam kolejne rozdziały. Lata minęły i ciężko mi uzasadnić, dlaczego odszukałam to opowiadanie po tak długim czasie, jednak przekroczywszy próg pierwszego rozdziału, na powrót zatraciłam się historii. Jest niepowtarzalna, głęboko zapadająca w pamięć, autentyczna i broniąca się wiarygodnymi postaciami oraz pomysłową, nieustannie galopującą fabułą. Mój osobisty fanfic goal. Polecam, polecam, polecam!
Ka chapter 1 . 3/29/2016
Hej, Akame. Właśnie musiałam załatwić coś przez telefon i oczywiście nadziałam się na automat. Ale okazało się, że ich muzyka w czasie oczekiwania to walc Szostakowicza, więc od razu pomyślałam o Red Hills i czekanie stało się trochę znośniejsze. :-)
smolstarr chapter 50 . 3/12/2015
Uaa, czytam to po raz... dziesiąty i dopiero teraz komentuję, shame on me.
Ja... To jest moje ulubione Drarry. Płakałam, śmiałam się i czerwieniłam do tego opowiadania, śmiałam się z Rona i z oburzeniem czytałam o babci Joego. To, co tu napisałaś uznaję za NAJLEPSZE polskie Drarry. Jestem dumna, że Ty to napisałaś.
Erisiowa Wata Cukrowa.
Martisz chapter 50 . 8/10/2014
Wow. Cały fanfic jest cudowny, sama nie wiem co mi się w nim najbardziej podoba: charaktery, dialogi, akcja, opisy... wszystko jest świetne. Żałuję chyba tylko jednego - tak szybko się skończył ;)
Saritta chapter 1 . 1/12/2014
A ja uwielbiam Red hills, naprawdę!
Z pewnością jest kilka błędów, które bym poprawiła, ale to bardziej spaczenie zawodowe, niźli zgryźliwość:)
Ogólnie, historia mnie porusza, jest urocza. Czytam to, kiedy mam ochotę uciec od rzeczywistości i, sprawdza się to niesamowicie.
Żałuję, że póki co, jest cisza i nie napisałaś nic więcej, bo z chęcią bym przeczytała!
Trzymam kciuki!
Cheers
685 | Page 1 2 3 4 11 .. Last Next »