Reviews for Undisclosed Desires
nei stop chapter 2 . 3/4/2011
I just realised that i never reviewed this! O-O

I read this a long time ago, when i was just presented to the world of Yaoi, GrimmIchi and Fanfiction (wich I'm now addicted to).

In the beginning it was really different from the few other i had read at that time, and I was really sceptic. But it didn't take long before i really got into it, since then i've read it more than once :) You get me really well into the mind and feelings of the characters, i become sad, mad and happy as things happen, the way you describe thing and the details really captures me :D

How you made Grimm's and Ichigos relationship is how I always has thought it should be. I see no OOc-nes here, wich is really good. Writing Grimm in a love relationship without the OOCnes is one really hard thing that not many manage to get right. I really likes how the end came to :3

I can't help but love this story, it's one of the GrimmIchi I (in my opinion) think is the closest to perfect, you did a really great job :)
xoxInnerHollowxox chapter 2 . 9/16/2010
Awwwww! The ending was really sweet!

I loved it :)
drowsydoe chapter 2 . 9/6/2010
That my friend, was epic.
gollumsfriend chapter 2 . 7/19/2010
Good story!
diablica chapter 1 . 12/27/2009
Uwielbiam tą historie, jest słodka ale przy tym można naprawde dobrze poznać uczucia bohaterów ;)

Już nie moge sie doczekać więcej takich opowieści :)
Kyuu90 chapter 2 . 12/21/2009
Aw that was such a sweet story. I loved it. 3
Tiger Eye2 chapter 2 . 12/13/2009
Wow, this took me by surprise.

I wasn't expecting this to be a good read,

but I twas.

Just beautiful. Thank you for this short slice of sweetness.
Clio S.S chapter 2 . 12/13/2009
Biedny, emocjonalny i wrażliwy 16-letni Ichigo. Zodiakalny Rak - nic dodać, nic ująć. Ależ ja go lubię.

Po prawdzie spodziewałam się jakiejś bardziej dramatycznej konkluzji w relacji Truskawka-Kotek, jakichś większych deklaracji, jakichś większych uniesień - ale tak, jak jest, jest dobrze. Może nawet lepiej. Pasuje do nich.

Podoba mi się zakończenie - takie pozytywne i optymistyczne. Z wiarą, że kiedyś będzie jeszcze lepiej.

I tak sobie jeszcze myślę - Ichigi i Grimmjow, na tle innych im podobnych par, naprawdę aż tak źle się ze sobą nie dogadują ;)
Clio S.S chapter 1 . 12/12/2009
Bardzo fajnie jest czytać o uczuciach Grimmjowa. Patrząc na niego w anime, można się zastanawiać, jakie Grimmjow uczucia, jak wiele i ile z nich rozumie. Z pewnością nie jest łatwo wejść do jego głowy i do jego serca. Można się zastanawiać, czy dla Grimmjowa emocje i uczucia są jedynie wszechogarniającymi stanami, których w żaden sposób nie jest w stanie ująć w słowa i myśli - to by do niego pasowało, prawda? U Ciebie jest pokazany jako osoba posiadająca bardzo głęboki wgląd w samego siebie i w znacznej mierze rozumiejącego to, co czuje. To jest fascynujące.

Co do samego tekstu - lubię takie opowiadania: będące właśnie analizą emocji, odczuć i uczuć. Przywołujące różne wydarzenia, odnoszące się do różnych spraw i aspektów - a które złożone w jedno dają pełen obraz i prowadzą do jakichś wniosków.

Najbardziej rozczula mnie Truskawka oraz kocia forma Grimmjowa. Za hit tego tekstu uważam zdanie o Yoruichi: "Może wiedziała, jak koty powinny traktować shinigami". Genialne!