Reviews for Mistakes
Arien Halfelven chapter 1 . 7/23/2010
Tu nic ciekawego ani nowego nie powiem, bo się po wiele razy wypowiadałam, ale ten konkretny tekst podoba mi się chyba jeszcze bardziej niż "Serce". Jest świetny, po prostu świetny. A najbardziej - w kontekście osobowościowym. Bezbłędnie Ci się udało pokazać rodzeństwo Kuchiki - i to w dodatku w tych cechach, które się odbijają w nich chwilami przemożnie i zaskakująco, a niekoniecznie są obnoszone cały czas jawnie i szczerze. I wcale nie mówię tu tylko o tym, jaki Ci wyszedł świetny Byakuya, ze swoją miękkością w bezkompromisowości - ale również Rukia, która dostrzega, i pogodziłaby się, i nie śmiałaby...

I w dodatku wszystko dobrze się skończy. Czegóż chcieć więcej? Niech tylko Ichigo wreszcie ruszy tyłek i coś przedsięweźmie.

A Byakuya i Renji w tym czasie... Ale ćśśś :D

Pięknie jest.
Slim Summers chapter 1 . 3/26/2010
Beautiful, just beautiful.
manjuria chapter 1 . 1/31/2010
Byłam pewna, że oprócz wiadomości prywatnej swego czasu, zostawiłam Ci komentarz także tutaj... A skoro nie, to czym prędzej to nadrabiam. Nie potrafię być obiektywna w stosunku do tego fika, to jeden z takich moich ukochanych i wcale nie dlatego, że w jakiś tam sposób nawiązuje do mojego tekstu (to oczywiście też jest dla mnie przemiłym akcentem, nie przeczę... ;)), po prostu to dla mnie cudowny temat. Budzi we mnie wiele czułości - Rukia, która próbowała budować sobie życie według oczekiwać wszystkich wokół, zapominając o własnych uczuciach. Biedny Renji, którego nigdy nie potrafiła pokochać tak, jak na to zasługiwał. I wreszcie Byakuya, kapitan Kuchiki, którego ze wszystkich sił starała się zadowolić, choć on sam ją swego czasu zawiódł... Można powiedzieć, że w jakiś sposób spróbował odpokutować za swoje wcześniejsze zachowanie. Bardzo emocjonalnie podchodzę do wszelkich pokręconych relacji między rodzeństwem a ich uczucia i emocje tutaj przedstawiłaś świetnie - oboje są tacy jak w kanonie, a z drugiej stronie w cudownej scenie, ktorej pewnie nigdy nie będzie nam dane zobaczyć w mandze... I nade wszystko - Rukia wciąż kochająca Ichigo, który to motyw jest moim najukochańszym w całym Bleachu i nic na to nie poradzę. ACH. Po raz enty dziękuję za ten tekst, wzrusza mnie za każdym razem, kiedy go czytam, a już ileś razy czytałam... :)
Stokrot chapter 1 . 12/26/2009
Droga Clio, udała Ci się rzecz niemożliwa - oto napisałaś w 100% kanonicznego Byakuyę, który do tego jest... sympatyczny. Chylę czoła - ja o Byakkunie umiem pisać, jak wiesz, jedynie w wariancie mocno humorystycznym.

Piękna - choć utrzymana w stylu typowym dla klanu Kuchiki - rozmowa brata i siostry (!) o tym, że słuszne z pozoru decyzje podjęte z niewłaściwych pobudek wcale słuszne nie są. Rozmowa, która przypomina o rzeczach oczywistych, które często umykają z pola widzenia, mimo że są tuż przed naszym nosem. I Byakuya Kuchiki na swój własny zawoalowany sposób mówiący, by nie kierować się konwenansem, tylko iść za głosem serca - ach, ach.

Bardzo dobry ff, możesz być z siebie dumna :).
LadiiAJ95 chapter 1 . 12/22/2009
that was soo beautiful, I love how Byakuya knew she was lying to herslef. Just goes to show ppl that Byakuya can be caring somtime. (oh and I loved how u mentioned Hisana): D

Much Luv

~LadiiAJ
Sepsis chapter 1 . 12/11/2009
that was pretty. ;) and very nice of Byakuya.