Reviews for Jestem tu dla ciebie
6GreatMind9 chapter 23 . 3/28
Jak mogłaś porzucić to opowiadanie ? :c proszę kontynuuj...
Mangha chapter 21 . 1/25
Jaka szkoda, że tłumaczenie zostało porzucone.
grasshopper08 chapter 23 . 1/11
Błagam o kontynuacje tłumaczenia :C
Aoidraco chapter 1 . 11/11/2013
Z niecierpliwości czekam na kolejne rozdziały. Mam nadzieje, że nie pożucisz tego opowiadania. Dzięki za już przetłumaczone rozdziały.
mystik8 chapter 23 . 9/19/2013
Hej
Dziękuje za Twoje tłumaczenie tego opowiadania. Mam nadzieje, że nie porzucisz go i będziesz dalej tłumaczyła. Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam i trzymam kciuki :D
kimdojin chapter 1 . 9/15/2013
Kiedy pojawią się dalsze odcinki? Szkoda pozostawić to tłumaczenie skoro już tyle rozdziałów zostało przetłumaczonych...
Aga1709 chapter 23 . 4/12/2013
Boskie:)
Guest chapter 13 . 11/27/2012
KILDAy gngaagsgsa nasgsag sag nasgsag a sgansnaggsa gsyggussag asg,sag,sagsag gs gmsagsaa,,. .agsmgsm
Slimek chapter 1 . 10/18/2012
Witaj :)
dopiero zaczynam czytać ale po komentarzach i paru stronach widzę, że warto, dlatego chciałam Ci bardzo podziękować za pracę jaką wkładasz w tłumaczenie :)
mam nadzieję, że już wkrótce nadgonię i będę na bieżąco :)
powodzenia :D
Mangha chapter 23 . 9/17/2012
To opowiadanie bardzo mi się podoba. Autentyczny Harry ciekawy sposób wytłumaczenia zachowania Snape'a i wizyty Harry'ego z przyszłości od których dostaję dreszczy.
Świetnie ujęty jest też problem paradoksu czasu. Harry i Snape są małżeństwem, ale żeby do tego doszło Harry musiał się cofnąć w przeszłość. Od samego myślenia boli mnie głowa.
Tłumaczenie w porządku, właściwie nie wiem jak ma się do originału bo nie czytałam, ale czyta się dobrze.
VeeVenea chapter 23 . 8/29/2012
Przeczytałam dotychczasowe notki i jest oczarowana treścią, z rosnącym napięciem oczekuje kolejnego rozdziału. Mam nadzieje wszem i wobec iż pojawi się nie długo. Mimo iż staram się nie zachowywać jak rozpalona do cna możliwości hormonami nastolatka, to czytając te opowiadanie uśmiech nie schodził mi z twarzy. Kłade pokłony przed tobą i z uwielbieniem w oczach oczekuje następnej części . - słodzi, słodzi.
Ariana chapter 23 . 8/12/2012
Gdzie kolejne rozdziały?
Vega chapter 23 . 8/5/2012
Ale żeś mi prezent zrobiła! :D cudowny, wspaniały, niesamowity i... no wow! Czekam na następny! Jakim cudem Harry pokona niechęć do Lucjusza a Luc do niego, o co chodzi z tą całą rodziną i czemu mam wrażenie że to jedno z najlepszych tłumaczeń jakie dotychczas czytałam? ;) tak wiem, sto pytań na minute. Podsyłam trochę mojego czasu (którego tez nie mam wiele) coby wypociny przelewały się na szybciej :D
zaklinka chapter 23 . 8/4/2012
Na początku DZIĘKUJE!

Zawsze wierze iż autor nie porzuca swoich dzieł, chodź czasem dopadają mnie wątpliwości (za to przepraszam).

Oryginalnych rozdziałów jest 43 i to nie koniec, chodź od 2010 nie było aktualizacji to autorka obiecuje go skończyć :) Ciesze się ogromnie :)
Zastanawiam się co jest cięższe, pisanie swojego autorskiego opowiadania czy tłumaczenie. W obu przypadkach jest to niesamowity proces i pochłaniający masę energii - przepraszam nie wiem sama co mam na myśli ale jakoś mnie coś natchnęło i musiałam to napisać :)

Rozdział uskrzydlił mnie. Jest jakaś szansa na wspaniała rodzinę i niesamowitych przyjaciół.
Ciekawi mnie co poczuł Malfoy (Lucjusz oczywiście) po uściśnięciu ręki Harrego...

Cały fragment od -"Co dwie minuty jego matka wstawała z sofy w salonie jak oparzona i wpadała do jadalni...

do - Na Merlina, to nie sam Czarny Pan jest naszym gościem na kolacji. To tylko ten… " niesamowicie mnie rozbawił. Tak arystokratycznie pełen lodowych emocji opanowania RÓD Malfoyów popadł w amok niecierpliwości i zdenerwowania.

Zauważyliście jak Severus subtelnie się zmienia? Chyba muszę przeczytać wszystko od początku bo trochę gdzieś umknęło mi trochę elementów (czytanie w myślach, czy to raczej jakieś czary umysłu?, czy ma to związek z ich połączeniem? SKLEROZA)

Dobrze, ze Harry jest w stanie na tyle zaufać Severusowi, ze godzi się na te wszystkie ( w jego mniemaniu) niebezpieczeństwa. Nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów i odkrywania tych wszystkich tajemnic przez Harrego.

Dziękuje, trzymam kciuki za powodzenie w tłumaczeniu.

Pozdrawiam
Luss
kasia chapter 23 . 8/1/2012
Bardzo się cieszę, że wróciłaś do tego tłumaczenia. Jest to całkiem interesujący tekst.
69 | Page 1 2 3 4 .. Last Next »