Reviews for Dědic Blacků
oli chapter 8 . 2/4/2017
Prosím o další povídku. Děkuji.
Makkina chapter 8 . 1/18/2015
Nádhera, prosím pokračuj s překladem :)
Hannah chapter 8 . 10/8/2014
Jsi skvělá překladatelka a doufám, že brzy přibude pokračování
Catherine chapter 8 . 5/8/2013
Vždy, když se konečně objeví solidní povídka, tak je záhy ukončena! Prosím, nechcete to dopřekládat? Je to opravdu zajímavé.
Mania Dardeville chapter 1 . 3/20/2013
Well, musím říct, že jsem překvapená, že narážím na český překlad. Měla jsem za to, že se to něj nikdo nikdy nepustí. I když koukám, že už je to pěkně dávno, co byla aktualizace. Povídku jsem četla dvakrát v originále a pravděpodobně jí projedu ještě jednou až bude dokončené Vindico atrum. Bylo by pěkné, kdyby v té době byla celá česky, člověk by se s tím nemusel tak mořit :-D Tvůj překlad jsem zatím nečetla, přesto tleskám, je to chvályhodná práce! ;-)
serafiiin chapter 8 . 7/16/2011
Skvělá kapitola )

Jenom doufám, že další přibude brzy i přes to, že to trochu nestíháš )

Překládáš skvěle )
tess chapter 8 . 3/2/2011
ahoj jenom sem se chtěla zeptat kdy se tady objeví nová kapitola. doufám, že to bude brzy. mám tuhle povídku ráda.
Nade chapter 8 . 12/7/2010
Fantastické! Úžasná kapitola a komické zjištění, že Orion neví, kdo je v medailonku a Voldy neví, kdo je Orion. Jak by taky mohl, že? Bude zajímavé sledovat, jak se to vyvine. Upír se mi moc líbí.

Jsem nadšená, že přibyla kapitola a prosím Merlina, aby ti pomohl s těmi dalšími, ať nemusíme tak dlouho čekat. :)
tess chapter 8 . 12/6/2010
já sem tak rááááááda, že se tady objevila tahle kapitola. byla sem na kruval strašně zvědavá. a moje očekávání se splnilo víc než dost. těšim se na další kapitoly. na orionovo studium a taky na to až se vysvětlí kdo byli ty postavy v té komnatě a co přesně tím mysleli.
Bellyssa chapter 7 . 10/25/2010
Teď jsem našla tuto povídku a nemůžu říct nic jiného než chválu :) Je to úžasný příběh a tvůj překlad se mi moc líbí ;) Doufám, že v něm budeš pokračovat a už se nemůžu dočkat další kapitoly :)
clea chapter 7 . 9/19/2010
děkuju za kapču :)
KiVi chapter 7 . 8/20/2010
Páni. Páni, páni, páni! Tak tahle povídka je fakt skvělá. Je to úplně z jinýho pohledu než na jakej jsou všichni zvyklý. Je vysvětlená krevní linie a všechno...jsem docela zvědavá co to nakonec s Harrym bude, když byl z něho Ragnarok tak na větvi. Předtím jsem chtěla číst originál s tím, že aspoň prvních 7 kapitol nebudu muset louskat, ale tohle je tak úžasná povídka s perfektním překldem, že prostě nemůžu. Já bych pochopila hlavní děj, ale to okolo ne. A já si tu povídku nechci tak zkazit :). Divím se že je tak málo komentářů, ale to bude nejspíš proto, že tahle povídka není vůbec známá...chtělo by to nějakou reklamu nebo to zveřejnit třeba i na jiné stránce :) Rozhodně si zasloužíš víc pochval :)
keri chapter 7 . 8/7/2010
to bylo užasný doufám že brzy přeložíš další část moc dobře překládáš
vaek chapter 7 . 8/7/2010
moc krásná povídka i kapitolka. Těším se na pokráčko
Glorilian- glorilianseznam.cz chapter 7 . 8/7/2010
Hm, tak jsem se dočkala, nečekané, ale milé překvapení. Zajímavě napsáno a dobře přeloženo. Co říci víc? Líbilo se mi to a těším se na další kapitolu, snad bude prodleva měnší.

Ancient runes - starověké runy, bych to přeložila normálně, ale v HP světě je to myslím Starodávné runy nebo tak něco. Myslím... D
50 | Page 1 2 3 .. Last Next »