Reviews for Mrzonki
Lola chapter 1 . 3/28/2013
Jak dla mnie świetne. Upajałam się treścią:)
MiaMiaMia chapter 1 . 12/26/2010
napiszę krótko: to mój ulubiony fanfict od bardzo długiego czasu:)jesteś mistrzynią, moja droga. nie przestawaj tłumaczyc i pisac.
Vespertine chapter 1 . 8/18/2010
Uważam, że bardzo dobrze przetłumaczyłaś ten fanfict i cholera, prawdziwy jest. Wreszcie coś o fantazjowaniu. Pycha kawałek. Proszę o więcej takich smaczków z Severusem. Pozdrawiam!

Vespertine
Llorelai chapter 1 . 8/17/2010
Och, to było smakowite. Wspaniałe. Dziękuje :*
Zoe125 chapter 1 . 7/2/2010
Przyznam, że lubię erotyki, a Twój zdecydowanie należy do tej grupy. Co więcej, jest on przesycony erotyka w wydaniu bardzo brutalnym, ale nie gorszy mnie to. Nawet fakt, żę Harry jest tu zdecydowanie nieletni - w końcu ostrzeżenie, że to "underage" było. Choć Harry jest tu bardzo niekanoniczny, Twoje opowiadanie coś w sobie ma.

Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić Harry'ego marzącego o seksie z Syriuszem Blackiem, ale to zapewne pozostałość z kanonu, gdzie Syriusz był dla niego kimś w rodzaju zastępczego ojca. Można jednak założyć, że nastoletni chłopak w okresie burzy hormonalnej wyobraża sobie coś więcej, niż niewinne pocałunki. Remus Lupin nigdy, prawdę mówiąc, nie nasuwał mi na myśl erotycznych skojarzeń, ale jeśli już, to mogę go sobie wyobrazić jako kogoś, kto się nie spieszy, nie jest brutalny, a raczej czuły i powolny.

Perwersyjny Severus - to nieco odbiega od moich osobistych wyobrażeń na jego temat, ale nie całkiem. Podobała mi się refleksja Harry'ego, że Snape łączy się z poczuciem bezpieczeństwa. Tu się zgadzam. bez względu na to, jakim człowiekiem był Severus, był niezwykle zdolnym, wręcz genialnym czarodziejem, którego umiejętności faktycznie mogły gwarantować bezpieczeństwo. Osobiście, będąc w niebezpieczeństwie, wolałabym szuka pomocy właśnie u niego niż u Lupina czy Syriusza. Nieszczególnie natomiast podobała mi się końcówka i wspomnienie o "rżnięciu". To wprawdzie zgadza się z koncepcją całego opowiadania, które ma być brutalne i ostre, ale do Mistrza Eliksirów jakoś mi nie pasuje. Severus moim zdaniem jest bardzo wyrafinowany, w każdej sferze swojego życia. To określenie zdecydowanie mi nie pasuje.