Reviews for The movie on your eyelids
violetkisses chapter 1 . 6/5/2011
beautiful :)
IDespiseTragedy chapter 1 . 4/19/2010
I don't even like 1st person narrative and not so fond of this pairing, but your fic is simply WOW!
Stokrot chapter 1 . 4/16/2010
Znakomite. Melancholijne i zbuntowane, tęskne i gniewne zarazem. Grimmjow miotający się, nie umiejący sobie znaleźć miejsca w żadnym ze światów - który po raz nie wiedzieć który staje pod tym konkretnym oknem, w jedynym miejscu, gdzie mógłby zostać przygarnięty i co zresztą podskórnie czuje - a w co wciąż jeszcze nie potrafi uwierzyć. I nie ma mowy o żadnym OOC - Grimmjow to myśląca i czująca bestia...
Kahenia chapter 1 . 4/15/2010
Loved it! Really Beautiful and so melancholic! Keep writing more of these!
Clio S.S chapter 1 . 4/15/2010
Bardzo nastrojowe i bardzo Grimmjowowe. Zgadzam się, że żadne OOC - bardzo wyraźnie potrafię sobie wyobrazić takiego właśnie Grimmjowa, tę stronę jego osobowości, która potrafi się zamyślić, która potrafi przyznać się do tego, że ma uczucia, która potrafi wyciągać wnioski i układać w słowa wewnętrzne pragnienia.

Bardzo fajnie przedstawiłaś tego Grimmjowa, który po zniszczeniu jego świata usiłuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Absolutnie fantastyczne są fragmenty: "My world has been destroyed and nobody asked if I want to be saved to live inhere. Maybe I wanted to die with everything I knew. Maybe I'd rather have fallen asleep beneath the stones of Hueco Mundo." albo "My chest is even heavier, my eyes and mouth even drier. One day I may stop. I'll see the threat in widened eyes and I'll turn away with a shrug. Will I exist later on?"

A motyw z filmem i tym, że nie ma się na niego żadnego wpływu, jest chyba najlepszy.

Naprawdę świetna wizja Grimmjowa, w życiu którego nie istnieje nic istotnego poza tym jednym. To też potrafię sobie wyobrazić i czuję całą sobą - bo jeśli coś zaświeci w ciemności, stanie się całym światem, od którego już nigdy nie da się oderwać oczu.

Chyba będę tłumaczyć swój "Deszcz" szybciej, niż sądziłam...

Tekstu gratuluję.