Reviews for Strawberry coloured reiatsu
Leukonoe chapter 1 . 4/9/2013
What a sweet and fluffy story :D oh we all love kity Grimmjow, he's just too adorable.

"'I caught only a bat.'
Despite himself, Ichigo visualized their mutual friend and almost burst out laughing. No, Inoue wouldn't let him go out at night, he thought not so innocently. And then, it was impossible that Ulquiorra let himself be caught by Grimmjow. " just make my day xD
ankelime chapter 1 . 3/23/2013
Moje pierwsze yaoi, znalezione w wersji pl zupełnie nie tutaj i jakiś czas temu. Dziękuję. Gdybym nie trafiła na "Reiatsu w kolorze truskawek", a na któreś z kolejnych, które za nim poszły, to pewnie moja przygoda z yaoi by się skończyła szybko i bezpowrotnie. Mam z tym opowiadaniem problem - nie mogę znaleźć nic, co miałby szansę je przebić. Ale dzięki niemu moja wiara w ten gatunek jeszcze nie umarła ;))
manjuria chapter 1 . 9/1/2012
Zapragnęłam dziś poczytać sobie moje ulubione fiki i ze zgrozą stwierdziłam, że moje archiwum ulubionych się wyzerowało (pewnie dlatego, że pewnie przez około roku w ogóle się tu nie logowałam?), więc niech nie zdziwi Cię, że nagle zacznę dodawać Twoje stare teksty do ulubionych (po raz drugi!).

Uwielbiam to opowiadanie, jest takie... idealne? Ichigo i Grimmjow są dokładnie tacy, jacy być powinni, natychmiast przypomniałam sobie, za co tak kochałam tę parę te dwa lata temu. Scena kipi od uczuć, jest zabawna, psychologicznie wiarygodna i dopracowana w każdym szczególe, a wreszcie gorąca i seksowna, po prostu rewelacyjna.

Uwielbiam i dziękuję, po raz kolejny, ale to musi zostać odnotowane oficjalnie :)
Bubblegumhairedmonster chapter 1 . 9/6/2010
Aha~ So Cute!

"Love is a burden. Many people don’t want to carry that burden. However, the people who have truly experienced love are willing."

~Midnight Tune~
butterdean chapter 1 . 7/11/2010
i 3 grimmy-kun as a kitty! awesome and Funny story too!

*gives you chocolate bar* *pats you on the head*