Reviews for Nejlepší nepřátelé
Zuzana chapter 7 . 2/3/2011
Bože, ja viem, že som to nedávno čítala aj komentovala,ale toto je tak krásna poviedka, že som sa k nej musela vrátiť a určite to nebolo posledný krát.
Zuzana chapter 7 . 1/25/2011
Perfektná poviedka. Krásne napísaná. Jemná a silná. Epilóg bol dokonalý. A určite sa k tomuto rada vrátim. Ďakujem.
Zuzana chapter 5 . 1/25/2011
Boľavá a krutá kapitola :( Ale Dracovo prebudenie bolo dokonalé :DDDD
Zuzana chapter 4 . 1/25/2011
Za túto kapitolu ďakujem obzvlášť. Bola nádherná. A ja sa idem znova ponoriť do deja.
Zuzana chapter 2 . 1/25/2011
Táto poviedka je skvelá.Štýl akým je napísaná sa mi veľmi páči. Mám rada, keď ma dej vtiahne tak, že sa ocitnem akoby v ňom. Nevadí, že ju čítam už druhý-krát. Určite sa k nej ešte vrátim, lebo je dokonalá. Draco je taký krehký a tie vlasy... Ach.
Zuzana chapter 1 . 1/25/2011
Emo Draco musí byť úplne božský. Začiatok je zaujímavý. Zdá sa mi, že som túto poviedku už čítala, ale možno sa mýlim. Tak či onak, dám si ju znova.
Blanch chapter 7 . 12/19/2010
Alex: přečte :) a není zač, přišlo mi líto, že o té povídce moc lidí neví :)
Alex chapter 7 . 12/16/2010
Ježiš, to bylo... to bylo úžasné. Jejich vztah byl dokonale křehký a pevný zároveň, že i člověk, který ten pár nemá rád, jako já (nic proti němu nemám, jen to pro mě není OTP) přečte všech sedm kapitol na jeden zátah a po skončení jen zírá a srovnává si to v hlavě. Prosímtě, napiš toho víc, mnohem, mnohem víc:D

To si chci přečíst znova. Hodněkrát. Tohle by mělo být známé, vždyť je to naprostá úchvatnost... A kupodivu, i přes Dracovu emoidnost mi charaktery nijak nevybočovaly z těch z knížek. To by u takové situace málokdo zvládl. Nemluvě o tom, jak by určitě bylo strašně lehké vpašovat otevřený slash už do prvních náznaků, ale tím, že jsi s ním počkala, to bylo mnohem mnohem lepší. Prostě... tleskám.

A mimochodem jsem strašlivě vděčná a děkuji Blanch (i když si to tady asi nepřečte), protože jinak bych na tenhle skvost nikdy nenarazila. Nejspíš. Ale i tak. Díky :D
tynuska37 chapter 7 . 12/16/2010
Tolik k tomu, že nevydržím čekat na oficiální vydání u Blanch. (Popravdě jsem se první čtyři kapitoly pročítala anglickou verzí, než jsem si všimla, že pod ní je to taky v češtině :D).

Usmívám se tu o sto šest, bylo to nádherné. Takové... křehké a napěchované emocemi. Nadchlo mě tvoje vykreslení postav (Ginny v poslední kapitole mi tak trochu připomněla mě :D). I celá linie příběhu... a samozřejmě pozitivní závěr, v poslední době si na ně vcelku potrpím.

Děkuji za perfektní čtenářský zážitek, budu brzy doufat v něco dalšího z tvé dílny :).
Blanch chapter 7 . 12/13/2010
Merline, to bylo úžasné :)

Ty tuto povídku nemáš jinde než tady? To je chyba. Taková perla by se měla skvět na nějakém známějším místě, aby ji čtenáři našli a mohli se jí pokochat.

Vážně krásná povídka, sice mi připomíná trochu jednu z .sk, ale je okouzlující a Draco je tady tak krásně křehký... Nádhera.

3
denice chapter 7 . 12/8/2010
Už podruhé v krátké době jsem přečetla tvoji povídku a pořád se mi nesmírně líbí. Děkuji a doufám, že budu mít příležitost si ještě něco od tebe přečíst.
Zuzana chapter 7 . 12/3/2010
Na koniec som sa dostala strašne rýchlo. Túto poviedku si odložím do záložiek a určite sa k nej budem vracať. Bola krásna. Ďakujem
Zuzana chapter 6 . 12/3/2010
Aké jednoduché :) Ale mačiatko to vyriešilo. Krása.
Zuzana chapter 5 . 12/3/2010
Blázonko Dráčik, nemal to urobiť. Nedivím sa, že sa Harry naštval, ale aj tak mal pri ňom sedieť všetky dni. Posledná veta ma rozosmiala :D Už je mu určite lepšie keď sa mu vrátil sarkazmus. Super, ďakujem.
Zuzana chapter 4 . 12/3/2010
Nádherná kapitola. Bála som sa o Draca, keď stratil na metle vedomie, ale to čo nasledovalo potom celá noc a potom bozky... Krásne.
35 | « Prev Page 1 2 3 Next »