Reviews for Wilcze ścieżki
Sverige Susan chapter 1 . 3/26/2011
It was hard to translate for me but I think it was enough to understand.

I fell in love with your narration, pretty cool.

Just, keep writing, please!
Clio S.S chapter 1 . 1/28/2011
A ja tak sobie właśnie przy okazji drugiego seansu Hakuouki uświadomiłam, że masz rację w kwestii zadatków Hakuoukowego Saitou na tego Kenshinowego. On się po prostu aż tak bardzo nie wybija na tle pozostałych, znacznie bardziej ekspansywnych, osobowości, jak Harada, Okita czy nawet Hijikata, co sprawia, że można go pominąć i traktować tylko jako ładną buzię nad szalikiem. Tymczasem kiedy usiłować się przyjrzeć, można bez problemu dostrzec wszystkie te święte cechy i zasady wojownika, którymi się nie afiszuje, ale które są w nim być może nawet w większym stopniu niż u innych. I nagle okazuje się, że z drętwego bishonena bez wyrazu robi się postać niezwykle interesująca i zwracająca uwagę właśnie ową skrytą w głębi osobowością, która w rzadkich - ale niezwykle istotnych - momentach wychodzi na pierwszy plan.

Wilczy pazur i kły są jeszcze schowane, ale niezaprzeczalnie istnieją. Przygoda z Shinsengumi kiedyś będzie się musiała skończyć i wilk podejmie nową wędrówkę, już własną, już samotną, już bez oparcia w tych, którzy pozwolili mu dojrzeć. Przyjdzie pora, by w pojedynkę bronić tych wszystkich ideałów - i nigdy się nie zawahać, nigdy nie zawrócić. Można nosić miecz przy prawym boku i ubierać się we frywolne ciuszki - to, co stanowi o byciu samurajem, jest znacznie głębiej. Wilka nie da się udomowić.
Arienek chapter 1 . 11/23/2010
Przepraszam za to powyższe, coś się pokręciło...

Jeszcze raz.

Krótkie, a treściwe - bardzo dobrze się wizualizuje, jakby właśnie był jakiś tłumek, tak szepcący robaczywie, tak się podśmiechujący - i jakby właśnie przeszedł uśmiechnięty leciutko Wilk. Nadal brak mi tu trochę tej uciechy, jaką by oprócz pogardy czerpał Saito z takiej sytuacji, ale ta pogarda i skontrastowanie wilka z jego rzekomymi "poskromicielami" - o tak, bardzo wymowne. Nie da się udomowić wilka z Mibu...

A Hakuouki nie musiałaś w to mieszać :D pasowałoby jako samodzielny, kenshinowopochodny obrazek. Ale w pełni rozumiem naleciałości i chętnie zobaczę więcej scen przechodnich między jednym a drugim. Zwłaszcza z tym wilkiem.

Trzymam kciuki za więcej wena.
Arien Halfelven chapter 1 . 11/23/2010
Krótkie, a jakie - treściwe. Jak