Reviews for Valentine's Day in the Black Hawks
Yanelle chapter 1 . 2/11/2012
nya~ forever alone Shuri and his cactus... nya~

wait... did you hint a Ayanami x Katsuragi there... or were they just about to talk about important matters? (please say no to the first part...)

nya~ I really like your fanfics about Shuri's life with the Black Hawks... nya~ really... entertaining...
Dancing-Souls chapter 1 . 1/28/2012
Hahaha Shuri and his catus!
Arien Halfelven chapter 1 . 2/21/2011
Dzień jak co dzień, ha. Aż strach się bać, do czego dojdzie w Black Hawks przy następnej okazji... (wertuje listę najbliższych świąt) Dzień Kobiet? To byłoby, hmmm, kłopotliwe...? Aya-tan musiałby jakieś parytety wprowadzić na tę okazję... Niee. Ale będzie też pierwszy dzień wiosny, o. Mogą Marzannę utopić :P Najlepiej w pościeli.

Pościeeeeel...

To wspólne spanie rozłożyło mnie na łopatki. Ekonimiczne gospodarowanie i oszczędności Aya-tana jak zawsze dowodzą jego geniuszu strategicznego. Cudny pomysł i urocza wizja. A kaktusik Shuriego po raz kolejny mnie rozrzewnia. A do tego ciasteczka, jemioła i figle-migle. Czegóż chcieć więcej w Walentynki u Black Hawkes? Czego chcieć więcej każdego dnia?

Urocza scenka, kolejny obrazek do kolekcji pięknych chwil z Black Hawkes. Aż się zachciewa więcej :P Pomyśl o tej Marzannie!

Arienek

Kids! Join Black Hawkes! They have... cactus?
Bijoux25 chapter 1 . 2/14/2011
:3 Oh thank you so much! I love Shuurixcactus in a pot. I wonder how long it took him to get used to petting it. (Oh, that's too much. I'm laughing, laughing) And you wrote plenty of HyuugaxKonatsu! I love how you make them just so into each other. (Hyuuga's got a horribly active libido, huh?) You just made my day, love. Happy Valentines Day!