Reviews for Czekając Na Happy End
R chapter 4 . 4/1/2014
Opowiadanie jest diabelnie ciekawe. Jego fabuła wciaga niesamowicie, o tyle o ile poczatek jest raczej mglisty, tak kolejne rozdzialy powoli ujawniaja nam drugie dno. Oczywiście nie uzyskujemy odpowiedzi na wszystkie dręczace nas pytania. Następuje to stopniowo, i pomimo uzyskania odpowiedzi na kolejne, dochodza dolejne niewiadome.

Z podobnym motywem jak do tej pory jeszcze sie nie spotkalam. Dowiadujemy sie bardzo duzo ciekawych i istotnych kwestii na temat samej legimencji i oczywiscie okulmencji. Koncepcja z kilkupoziomowa magia umysłu jest niesamowita, i wciagnęła mnie bez reszty.

Jedynym minusem tego opowiadania jest to, ze nie zostalo ono przez ciebie zakonczone. A szkoda, ze wartosciowe i intrygujace fanfiki nie zostaja czasami zakonczone. Z jednej strony sa warte przeczytania, z drugiej strony brak aktualizacji zniecheca nas do ich zaponzania.

Mam jednak nadzieje, ze uda ci sie kiedys zakonczyc to opowiadanie.
zubatek chapter 4 . 6/15/2012
szkoda że nie ma ciągu dalszego... świetne opowiadanie i jestem ciekawa co się stało dalej :(
marusz chapter 4 . 11/18/2011
Krótko, ale uważam, że obok tego opowiadania nie można przejść obojętnie. Swietna robota. Czekam na kolejne rozdziały.

Życzę weny. Powodzenia
lucynapilo chapter 4 . 11/18/2011
Ufff

Opowiadanie z każdą chwilą coraz bardziej intrygujące, coraz więcej niewiadomych się mnoży.

I spodziewaj się długaśnej PMki z erratą, przemyśleniami i całym tym chaosem, który mam w głowie po przeczytaniu Twojego opowiadania. xD
marusz chapter 4 . 11/18/2011
Krótko, ale uważam, że obok tego opowiadania nie można przejść obojętnie. Swietna robota. Czekam na kolejne rozdziały.

Życzę weny. Powodzenia
lucynapilo chapter 1 . 11/3/2011
Trzeci rozdział (a właściwie drugi) już skomentowałam i ffnet nie pozwoli mi powtórkę, więc musisz się zadowolić pomieszaną kolejnością komentarzy :D

błędy:

r.3

W końcu jesteś z Harry'm... - Harrym - bez apostrofu. Zapraszam na yaoifan, do poradnika Piorunii o odmianie potterowych nazw własnych. Jestem tam częstym bywalcem. Linka Ci nie podam, bo ffnet je zjada... :)

(...)nigdy nie dał młodszemu narzeczonemu wygrać. - to ilu miał tych narzeczonych? Wystarczy: '(...)nie dał narzeczonemu wygrać.'

Spędzili wspólnie ponad dwa lata. Harry zawsze łaknął dotyku w ich związku. Uwielbiał się przytulać, wymieniać krótkie pocałunki. Zawsze pamiętał o urodzinach, rocznicach, rozmaitych innych datach - nawet tych z pozoru nieistotnych. Używał ich jako wymówek, aby wręczać innym prezenty i spełniać ich pragnienia. Kochał uszczęśliwiać.

- piękne, a takich zdań jest więcej.

Intrygująco rozwijasz motyw magii umysłu, magicznie opisujesz magię jako taką, prowokujesz pytania i wątpliwości... pogrtatulować talentu.

Oby Twoja Wena byłą z Tobą zawsze, a przynajmniej do końca tego opowiadania. Nic tak mnie nie przygnębia jak porzucone wspaniałe opowiadanie, a Twoje już jest wspaniałe.
lucynapilo chapter 2 . 11/3/2011
Wspaniale grasz na uczuciach. Oczy mi się spociły kilka razy.

Pomysł niebanalny, wykonanie na razie idealne. Czekam niecierpliwie na więcej...
kruszynka85 chapter 3 . 9/25/2011
wow. opowiadanie jest rewelacyjne i bardzo w sobie wiele zagadek dzieki czemu jest ciekawe i wciagajace.

Nasuwa mi sie jedna mysl... biedny Harry... Ciekawe co Severus dalej zobaczy i jak to go zmieni.
Leaf-Dinsul chapter 1 . 8/29/2011
Ciekawie się zapowiada. Cała mroczna otoczka dodaje tajemniczości, której brakuje wielu opowiadaniom. Postać Harry'ego i profesora są świetnie dopasowane - ekscentryczny Dumbledore i powojenny Harry ktre swoje przeszedł. Mam nadzieję, że inne postacie też uda Ci się tak magicznie dopasować ;)

Czekam z niecierpliwością na dalsze rodziały ;)
Misia5000 chapter 1 . 8/27/2011
Opowiadanie zapowiada się bardzo ciekawie, czyta się płynnie i przyjemnie. Bardzo lubię fiki powojenne, bo otwierają wiele możliwości, które zazwyczaj ogranicza konieczności wymyślania kolejnych sposobów na pokonanie Voldemorta. Poza tym udało cię sie stworzyć tajemniczą, ale nieco przygnębiającą atmosferę, chociaż z drugiej strony ciężko to ocenić po samym prologu.

Mam nadzieję, że w dalszych rozdziałach więcej nam wyjaśnisz, no i że pojawi się obiecany Severus (Draco nie chcę! :P), bo nie ukrywam, że bardzo na niego czekam

Pozdrawiam i życzę dużo weny

Misia5000