Reviews for Spřízněni kletbou
Kami-no-Namida chapter 41 . 7/1/2016
No, co dodat, přece nemohl Harry skutečně věřit tomu, že pobertovské geny se v žádném z jeho dětí vůbec neprojeví. (Severusovi by samozřejmě něco takového též vůbec nevadilo :D)

Těším se na epilog, i když to znamená že už příběh končí... Bude mi scházet. :( ... Nemáš nějaké potencionální další výtvory na obzoru? (*v*)
Kami-no-Namida chapter 39 . 6/25/2016
Ohoho, úplně cítím ten (předpokládám) poslední větší uzel dějové linie. Jinými slovy: Harry se Severusem by měli zapojit "kouzlo" komunikace. :p

Též asi nutno dodat, že pro blaho všech budu doufat že Potter junior bude holčička, protože používání jména Salazar na vlastní dítě by asi brzy dostalo Harryho do mdlob :D (I když, kvůli Severusovi by to určitě taky zkousnul :) .. a pravděpodobně velmi rychle zavedl používání nějaké zkráceniny, či přezdívky :D ... hmm... Sal? nic moc mě upřímně řečeno nenapadá :p)

Těším se na pokračování~!
Kami-no-Namida chapter 36 . 6/3/2016
Člověka chvíli zastihne real life a pár dní se tu neobjeví a když se vrátí, tak zjistí nejen že jsi zpět, ale že jsou tu hned DVĚ kapitoly? (O.O)

Ani nemůžu říct že Weasleyovic tragédii (a všechny ostatní) sis mohla odpustit, protože dobře vím, že jsi o něčem takovém naznačovala už když "umřel" Sirius... *ach jo* :/ ... alespoň že už to teď vypadá pro všechny (umm... přeživší) trochu pozitivněji.

Nevím jestli jsem to nezmiňovala už někdy dřív, ale hrozně se mi líbí ty úseky z Harryho biografie. :) Hezky v nich popisuješ události s jakýmsi mírným odstupem, který by v takové retrospektivě starší Harry skutečně cítil. (Jak se tak říká, Great job ;))

Budu se těšit na další kapitoly. (ovo)/
Kami~

(P.s. Mě se jen tak nezbavíš ;))
Guest chapter 1 . 10/1/2015
další povídka pro úchyláky
Kami-no-Namida chapter 34 . 6/2/2015
Oh, dobré to vědět.

Každopádně se asi budeme na Voldemortův konce velmi (velmi velmi) těšit... snad ani nechci vědět co zas plánuje (i když to brzo zjistíme (-v-))

Real life nehrající do psacích karet je omluvitelný problém, vážně, klidně si dej načas, když ti to pomůže, já se zatím budu utěšovat myšlenkou že další kapitola někdy prostě BUDE :D (a v duchu zoufat že už se blížíme ke konci (ono)
Kami-no-Namida chapter 33 . 4/13/2015
Ha! Voldy konečně dostal podobu, kterou si zasloužil :D - bravo Siriusi, Frede, Georgi, bravo :p - a kouzelnický svět o jednu Bellatrix kratší? YES! :D

Akorát mě tak napadá, když (až? (ovo)) se nějak úspěšně povede Voldemorta odstřihnout od Smrtijedů a potom snad i porazit, znamená to že Kletba (kvůli které tu všichni jsme :p) se prostě zruší/anuluje/ka-boom? Co by to znamenalo pro Harryho? Teda, ne že bych si myslela, že s tím jak se jejich vzat rozvinul by si Harry se Severusem náhle dali adieu, ale stejně...

A mimochodem... úmrtí postav? Co to je? *kompletně ignoruje realitu* .. ne vážně, docela se bojím kdo to schytá (x_x)
Caira.Memory chapter 32 . 2/22/2015
Páni, to byla zajímavá kapitola. Ikdyž jsem docela zmatená, hlavně ohledně té Siriovy smrti a tak, ale předpokládám, že se to v nadcházejících kapitolách vyjasní. Moc se mi líbila ta část vystřižená z Harryho autobiografie, skvělý nápad.
Jsem moc ráda, že přibila další kapitola a budu netrpělivě očekávat další.
Přeju hodně štěstí :)
Kami-no-Namida chapter 32 . 2/17/2015
Whoa, jsi zpět! A to jsem zrovna nedávno koukala (a vnitřně plakala) jak dlouho už to je, co byla poslední kapitola :p Jsem ráda že si to se Severusem a Harrym (a hlavně s námi ;)) nevzdala. :D

Problémy s "real life" a absencí Múzy plně omlouvám, protože potýkat se s nimi rozhodně není zábava a chápu že nějaký time out byl potřeba. :)

Každopádně, co se kapitoly samotné týče, tak jsem s ní plně spokojena :D - i když jsem s hrůzou v očích po úvodním bloku četla dál, jestli to se Siriusovou smrtí myslíš vážně (díky Merlinovi, ne).

Teď mě ale solidně zajímá co to Pobertové a jejich následníci a.k.a. dvojčata vymysleli, už se k tomu schyluje pěkných pár kapitol! :D

Každopádně se těším na pokračování, ať už přijde za měsíc, či dva. :) Vítej zpátky! \(ovo)/
Kami-no-Namida chapter 31 . 5/4/2013
Máš můj obdiv a nejhlubší poklonu za zpracování akce. :D Nedělám si iluze že bych sama dokázala něco takového vyplodit (obzvlášť v češtině ne xD)
Líbí se mi jak je i u Harryho vidět vývoj charakteru a hlavně posun ve vztahu hlavního páru ;)
Co mě ale zajímá v tuhle chvíli asi nejvíc, je co uděláš s chudákem Dracem? Obzvlášť když se vrátil k Voldemortovi se svojí šílenou tetičkou, která bude jeho neúspěch roztrubovat dál do světa...
Na odpovědi si ale radši počkám a budu se na ně těšit v další z tvých mistrně zpracovaných kapitolách :)
Caira.Memory chapter 31 . 5/4/2013
Oh, do měsíce? To se moc těším, až bude :)

K této kapitole. Bylo to dokonalé. Je hezké, že se pro jednou Harry zamyslel nad tím, jak tu záchranu provede, a nevrthnul tam jako velká voda. A je hezké, že se nakonec ukázalo, že se na něj Severus zase tolik nezlobí. Zajímalo by mě, co budou dvojčata dělat s kompromitující fotkou Severuse. Teda, doufám, že ji zvládli pořídit.

Děkuji za tuhle kapitolu a hodně zdaru s tou další :)
Caira.Memory chapter 30 . 3/25/2013
Krásná kapitola. Ale proč je Harry pořád tak moc, no, Harry? Zase letí někam, kde by vůbec neměl být, a vsadím se, že nakonec napáchá víc škody než užitku...
Ale nechme se překvapit. Těším se na další kapitolu :)
Kami-no-Namida chapter 30 . 3/24/2013
Ohoho, Drama (OwO)
Líbí se mi jak to nabírá na obrátkách, co se ale stane v příští kapitol si netroufám hádat xD
Naervon chapter 30 . 3/24/2013
Dočkala jsem se :D Posledních pár dní to bylo jako loterie, bude tu nový, nebude? :)

Tibby parádnice pobavila, bude Dobby taťkou? :D Všechny scény parádní, hlavně ta první a poslední... takhle to ukousnout, zas budu dlouho chodit kolem a koukat, jestli něco nepřibylo :)

Držím palce, ať se Múza udobří a naděluje ti dál nápady na skvělé čtení :)
Kami-no-Namida chapter 29 . 3/23/2013
Nazdárek :)
Řekla jsem si, že když už umíš dobře překládat, tak bych mohla vyzkoušet i něco z tvé vlastní tvorby... a vůbec nejsem zklamaná ;). Příběh má spád a náboj a rozhodně se těším na další kapitolu :D
Naervon chapter 29 . 2/12/2013
Tahle kapitolka je parádní, zhltla jsem ji rovnou několikrát a pokaždé stejně rychle a nadšeně :) Líbí se mi, jak je Luna úplně stejný lunatik jako v knize... Severus a Harry zasaženi šípem :D

Na probírání situace v kruhu rodinném "pes, vlk a netopýr" se moc těším :D

A ta poslední scéna byla dokonalá, boží, parádní, slint :)) Už se zase nemůžu dočkat dalšího dílu :D
60 | Page 1 2 3 .. Last Next »