Reviews for Fantastická zvířata
The Czech Shack chapter 1 . 2/26/2012
Díky! Já vím, slash to není (možná pre? ;)), ale přišlo mi to roztomilé a velmi IC, a nějak jsem tenhle víkend neměla na bezostyšné postelové radovánky náladu. Čudné, viem, viem. :D

AKKARRA: No jestli jsou Bradavičtí profesoři jako byli ti naši, tak milou práci bez přečtení hodil do skartovačky/posvačil na ní/použil jí jako základu pro ohýnek a Sirius si vyplakával oči zcela nadarmo. ;)

ZUZKA: Jj, bylo by to vtipné, kdyby to nebylo tak tragické, že jo? :) Docela mě naštvalo, že to JKR s vlkodlaky nakonec nikam nedotáhla, protože to mohla být užitečná metafora jakékoliv nerasové diskriminace – metafora sice neuměle načrtnutá dřeverubeckou tužkou opilou opicí, ale pořád lepší, než nic. :) Taky jsem pro záchody, aspoň si chudák Uršula trochu užije. :)
Akkarra chapter 1 . 2/26/2012
Zajímalo by mě, co na to řekl ten profesor, který to četl... :D Nicméně polemizace na téma Vlkodlaci a Kvalita Scamandrova mozku byla naprosto boží. :)
ZJTrane chapter 1 . 2/26/2012
Bolo by to vtipné, keby mi to nepripomínalo až príliš náš svet a tú otrasnú diskrimanáciu niektorých ľudí. A naše úžasné úrady...

Celý čas som cítila z toho referátu Siriusovu bezmocnosť a zlosť.

Neviem či ešte niekedy dostane ako trest napísať recenziu ku knihe, asi mu už naozaj radšej dajú čistiť tie záchody :)

Ďakujem za preklad.