Reviews for Světlo pod vodou
merly chapter 1 . 3/23/2019
Ahoj, Jmenuji se "Merly Ovando" Byl jsem ženatý se svým milencem vysoké školy na 7 let bez dítěte. Snažili jsme se v rámci našich pravomocí nést dítě, ale bez úspěchu bylo všechno úsilí neúspěšné. Provedli jsme různé lékařské testy, ale zdá se, že s námi není nic špatného. Věci se zhoršily s časem do bodu, že jsem téměř podala žádost o rozvod kvůli naší neschopnosti vychovávat děti, ale Maxwell mě stále povzbuzoval. Průlom nastal, když jsem se setkal s Johnem, mým starým přítelem a řekl mu o naší neschopnosti nést dítě a o tom, jak moc jsme prošli, abychom se ujistili, že máme dítě. John nás seznámil s touto úžasnou kouzelnou kouzelnicí, která nám nakonec pomohla ... Ačkoliv jsme nikdy nebyli fanouškem takových věcí, rozhodli jsme se neochotně zkusit, že jsme byli zoufalí a odešli bez možnosti volby ... On dělal zvláštní modlitby a použité kořeny a byliny na nás ... Doktor Jarakun nám dal ujištění, že budu těhotná před koncem 90 dnů (3 měsíce). Hle, já a Maxwell jsou nyní požehnáni dcerou. Slova nedokážou vyjádřit, jak jsme šťastní, že Maxwell a já jsme za úžasný zázrak Doktor Peace za nás. Zavedli jsme ho do mnoha párů s problémy po celém světě a mají dobré zprávy ... Pevně věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. Doktor Peace můžete kontaktovat prostřednictvím emailu: nebo mu můžete zavolat, pokud potřebujete pomoc ve vašem vztahu nebo v jiném případě. WhatsApp: 2348059073851

1) Láska kouzla
2) Lost Love Spells
3) Rozvodová kouzla
4) Manželská kouzla
5) Závazné kouzlo.
6) Rozpětí kouzla
7) Vyhoďte minulého milence
8.) Chcete být povýšen ve vaší kanceláři
9) chcete uspokojit svého milence
10) Vyléčit jakoukoli z nemocí, které trpíte

Obraťte se na tohoto velkého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením prostřednictvím
WhatsApp: 2348059073851
sisi chapter 19 . 10/28/2015
Thanks for this novell. Thats unfortinelly, that children have to go to Malfoys house, when it had been better to go to Potterś house in Godricks Valley. The storry is very complicated, but the end is very near. I hope it will be happy end for students and their families. Together for Hogwards. Thank you one more.
Kat300 chapter 23 . 9/22/2012
Tahle povídka je naprosto skvělá, děkuju za překlad :)
Laura Wiridita chapter 23 . 7/4/2012
Ačkoliv tady zápletka nehraje moc velkou roli, přesto už tato povídka patří k mým nejoblíbenějším. Je prostě úžasná! Ten vztah mezi Harrym a Dracem je nepopsatelně skvělý!
Miluju to! :D

A naprosto skvělý překlad! :)
GinaFlavoredBean chapter 1 . 3/21/2012
Moje cestina neni tak dobry, ale mam libi vaseho Harry Potter story! Ja jsem ucim pomalu s ctu Harry Potter knihy. Mate hezky kniha tady! :) dobre!