Reviews for Nuda
mastyska chapter 1 . 1/24/2016
Nawet spoko.
Weny!
SanAngle chapter 1 . 9/6/2014
Czyli co jeśli by się nie spotkali. Gdyby Mike nie rozmawiał wcześniej z Sherlockiem. Końcówka walnęła mnie mocno w brzuch, bo detektyw przyjmuje to jako kolejna, nudna informację. Bo w tym świecie się nie znają, nigdy się nie widzieli.

Jedyny niesmak - notatka autorki z błędem w słowie użytkownik.
skaltka chapter 1 . 5/13/2013
Smutne. Smutne jak cholera. I cudowne. Bez dwóch zdań niesamowite.
Filigranka chapter 1 . 12/17/2012
Bardzo interesujący pomysł i, że widzę już wersję poprawioną, niezłe wykonanie. W końcu tylko przypadek zetknął Sherlocka i Johna, zupełnym przypadek, mogło być całkiem inaczej... I wtedy owszem, pewnie byłoby "nudnie". Zwyczajnie. Z najzwyklejszym w świecie złym końcem.
SweetlyDream chapter 1 . 4/29/2012
O kurde. Walnęło mnie w brzuch i zostawiło na podłodze z niezrozumieniem w oczach. Gorzkie.
Seregil chapter 1 . 4/16/2012
Bardzo dobra historia, krótka, ale mocna i niepokojąca. Pozornie prosta, ale oryginalna (zastanawiam się, czy ktoś jeszcze na tym portalu/w necie wpadł na to, żeby przedstawić tego typu alternatywną wersję zdarzeń). W każdym razie, ten fik jest jednym z moich osobistych faworytów.
Macoszka chapter 1 . 4/13/2012
Tekst jest bardzo ciekawy. Intrygujące spojrzenie na inną wersję życia tych dwó . Brawo za pomysł!

Jest jednak trochę niedoróbek stylistycznych i interpunkcyjnych, przydałaby się beta.
toroj chapter 1 . 4/13/2012
Bardzo, bardzo smutne. Los nie zetknął tych dwóch. Johna skusiła ciemna strona, Sherlock niebawem napotka taksówkarza i umrze, bo nie będzie nikogo, kto w odpowiedniej chwili strzeli przez okno i powstrzyma go przed połknięciem wiadomej pigułki. Ładny język i kompozycja, ale zgrzytają strasznie te niedoróbki: np. "pomyślałam o otworzeniu oczu". Sherlock zmienił płeć? Albo liczby pisane cyframi a nie słownie. Szkoda, naprawdę szkoda, że ładna dobra miniaturka ma niższą wartość przez takie głupstwa. Może podmienisz tekst? Autobetowanie polega na tym, że się czyta powoli i na głos, znacznie łatwiej wówczas wyłapać błędy.
YamiNoko chapter 1 . 4/11/2012
Wow... Dobre, szczególnie, że mało jest opowiadań, które opowiadają o tym jak wszystko byłoby "zwyczajne", gdyby nie spotkanie się Sherly'ego i Johna. Przecież faktycznie Sherlock nie zmieniłby się, nie stałby się bardziej ludzki,a John prawdopodobnie w końcu by nie wytrzymał... Brawo!

Dobrze opisałaś Sherlocka, trudno jest to zrobić i nie popaść albo w przesadzenie albo w uproszczenie(tak dziwnie to brzmi, ale nie umiem tego inaczej opisać), technicznie tez dobrze, dodaje do ulubionych.

Czekam na twoje dalsze opowiadania z niecierpliwością

WD