Reviews for Blizny
Winting chapter 3 . 3/23
Good afternoon.

Quite an interesting development of the plot. Lorlin's fault for his indifference to Akkarin, Akkarin's ruminations about his actions and the moment that has finally come is a very interesting development of the plot. It's a pity that not every day. You will not abandon him, will you? Is not it?

Very interesting and beautiful.
Dee chapter 1 . 5/1/2017
Tylko nas nie zostawiaj, no!
Guest chapter 1 . 4/26/2017
Moja ulubiona relacja w tej książce, a Ty opisujesz ją wspaniale. Przeczytałam te 2 pierwsze rozdziały kilkakrotnie w ciągu ostatnich kilku lat i nawet nie wiesz, jak ucieszyło mnie to, że zobaczyłam kolejny. Kontynuuj, proszę!
Loren Davis chapter 3 . 3/26/2017
Nie mogę uwierzyć! Po tylu latach czekania kontynuujesz to genialne opowiadanie :) Robi się coraz ciekawiej, proszę nie każ tak długo czekać na kolejne części! :)
kathy chapter 2 . 4/3/2015
Jesteś okropna!
Najpierw piszesz dwa zajebiste rozdziały, a potem zostawiasz je bez kontynuacji!
Błagam, napisz ciąg dalszy :(
kathy chapter 2 . 1/18/2015
Błagam na kolanach , kontynułuj to opowiadanie!
Proszę. ..
MagicSonea chapter 2 . 7/26/2013
Bardzo fajnie napisane, masz talent :)
MagicSonea chapter 1 . 7/26/2013
Ostatnie trzy zdania sprawiły, że znalazłam się na podłodze xDDD
Klar chapter 1 . 6/12/2013
Dlaczego to robisz?! Dlaczego nie kontynuujesz? Dlaczego najpierw piszesz dwa wyrąbiste rozdziały, a potem je porzucasz? Pisz, o przezdolna Kin, na ciało Akkarina, PIsZ!
Galadriela chapter 2 . 11/28/2012
Klimat twojego opowiadania jest niesamowity! Postacie z ich emocjami i przeżyciami wewnętrznymi lepsze niż u Trudi. A język!
Proszę, pisz dalej!
Red Cat Lotty chapter 2 . 11/8/2012
Zaintrygowana komentarzem, który od Ciebie otrzymałam weszłam na Twój profil, przeczytałam, zachwyciłam się i od razu posmutniałam. Dlaczego to opowiadanie jest pozostawione bez kontynuacji?!

Moją słabością, podobnie chyba zresztą jak większości użytkowników tutaj, jest tego typu dramatyzm - bliskie relacje i uwikłane w nie dramaty, tajemnice, konflikty... Wiedząc, że bohaterowie są zazwyczaj silniejsi od przeciętnego człowieka mogę zagłębić się w historie pokonywania przez nich trudności. Bo wiem, że sobie z tym poradzą. A tutaj czuję, że można by zagłębić się w psyche fantastycznych postaci, które są tak ciekawie rozwijane ponad to, co podsuwa Canavan...

No i jeszcze przerwać dokładnie przed konfrontacją - dla mnie, jako czytelnika to jest dopiero dramatyczne przeżycie :P

Może pokusisz się o ciąg dalszy? ;)
akkarinowa chapter 2 . 8/14/2012
Ciekawy pomysł, żeby rozwinąć relacje Lorlen&Akkarin bardziej niż w książce, pokazanie ich przyjaźni. Chciałabym poczytać więcej na ten temat Twojego autorstwa.
NirnaethNumenor chapter 2 . 7/13/2012
Czytałam już to opowiadanie na jednym forum i bardzo mi się podobało. Mam nadzieję, że masz zamiar pisać dalszy ciąg, bo warto. Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział.
madziulka chapter 2 . 7/13/2012
Jeszcze nie czytalam nigdy fanficka o tej trylogii w weekend zabieram sie za czytanie :
Guest chapter 2 . 7/9/2012
Piękne..