Reviews for Okiełznać
Filigranka chapter 1 . 12/25/2012
Phi! Prawdziwy manipulator, Ruffi, skarbie ty mój, nie potrzebuje zaciągać do łóżka, żeby wszystko jadło mu z ręki. Oj, długa droga przed tobą do zostania mistrzem retoryki, erystyki i wszelkich staromodnych nazw na NLP. ; - ) A jak się nie umie, to się cierpi, lądując w łóżku z dzieciakami, które nie mają prawa być w tym łóżku zręczne, więc oczywiście muszą polegać na sile/żarze/zwał-jak-zwał, bo się je wcześniej zamknęło w okresie dorastania w laboratoriach i poddawało eksperymentom (a widzi, lza było być przewidującym).

Poza tym, Shinra łże jak pies, niemowlęta są jak wszystkie małe ssaki najsmaczniejsze rano, wieczorami to człowiek się kapię w krwi dzieci albo dziewic. A Cloud mógłby nie narzekać na wisielcze poczucie humoru, Sephi miał jeszcze czarniejsze. ; - ))) Mężczyznom nigdy nie dogodzisz.

"Albo braćmi?" - bratem, żeby się zgadzało gramatycznie. Wiem, że ludzie często zmieniają zdanie co do podmiotu w połowie, ale literaturze tak jakoś nie wolno (nieuczciwy świat). Swoją drogą, co się ma przejmować, ryzyko genetyczne żadne przy seksie męsko-męskim, bo dzieci z tego niet, to nie ziemia, więc judaizmu (oraz pochodnych) i jego rozumienia grzechu nie ma, Lifestream mu tyle wisi, że gdzieżby spróbował robić problemy (o, widzę crack na horyzoncie), żyć, nie umierać. ; - )

Powiedziałabym normalnie "że GEEEEEEEEENu chcemy", ale każdy ma rzeczy, które lubi zawsze-i-wszędzie, a że incest - nie ma to jak uciekać w archaizmy - jest moim, to małe ja - o, a teraz w trzecią osobę - przyjmuje napięcie erotyczne z wielkim zadowoleniem.

Uwielbiam Cię. Ładna pointa. Uwielbiam Cię. I trzeźwy dialog w środku też (plus rozbrajający brak wyczucia biznesowego Clouda, który powinien przecież kasować Rufusa podwójnie, raz, za zadanie, dwa, za łóżko, toż to normalna usługa jest, wie Shinra, ile za odgrywanie rodziny musiałby zapłacić w GS? ; - ) ja wiem, ja wiem, ja wiem, jestem okrrrrropna). Uwielbiam Cię. : - )