Reviews for TRON: Dziedzictwo
Zi chapter 1 . 2/18/2013
hmmm... ciekawy pomysł. Zobaczymy jak dalej ;)
piorkofinista chapter 5 . 2/13/2013
Ogromnie dziękuję za dedykację! :)
Komentuję dopiero dziś, bo wczoraj miałam dostęp do neta tylko przez telefon - pisanie na nim czegoś dłuższego niż sms to masakra.
A co do rozdziału to akcja mknie jak szalona. Jest kilka rzeczy, które byłam ciekawa jak rozwiniesz i jestem mile zaskoczona. Najbardziej cieszy mnie to, że to nie Quorra oberwała w barze i to, że pojawiło się wyjaśnienie dlaczego Tron przeżył. Ja na miejscu CLU bym się go pozbyła natychmiast w obawie, że może się zbuntować po przeprogramowaniu. No chyba, że Tron pokazałby coś, co warte byłoby ryzyka, np. walka na dwa dyski - widowiskowa i efektywna ;)
Ostatnie zdanie jest bardzo intrygujące. Znowu będę codziennie zaglądać bo jestem ogromnie ciekawa ciągu dalszego!
piorkofinista chapter 3 . 2/1/2013
Jestem ciekawa jak dalej rozwinie się akcja. Po 2 rozdziale obawiałam się, że będziesz ściśle trzymać się fabuły z filmu. Po tym rozdziale widać, że jest szansa na trochę więcej Rinzlera/Trona niż w historii z męskim odpowiednikiem Sammy ;)
Miałam nadzieję, że Tronowi zajmie trochę więcej czasu wyrwanie się z bycia Rinzlerem. No ale to Twoje opowiadanie i chętnie będę czytać je do końca.
Piszesz płynnie i przyjemnie się czyta. W oczy rzucają się niestety literówki i błędy ortograficzne. Może warto, żebyś przed wrzuceniem tekstu na ff dała go komuś do przeczytania? Albo chociaż sprawdziła pisownię w Wordzie.
Życzę weny w pisaniu i czekam na kolejną część.
Aletheia chapter 1 . 1/23/2013
Jak miło przeczytać FF w realiach Trona po polsku. Czyta się przyjemnie (zauważyłam tylko jedną literówkę) i już jestem ciekawa ciągu dalszego. Będę zaglądać!