Wróciłem do domu ze szkoły bardzo zmęczony i obolały. Ćwiczenia, które zostało przygotowane dla mnie są makabryczne nauczycieli. Zdałem czarno-biała kuchnia pokryte panelami i okna oświetlenia patrząc na gwiazdy.

Widok jest piękny, pomyślałem, kiedy stałem na chwilę, by dostać się blisko za szkłem podziwiać spadające gwiazdy. Po kilku chwilach, zwróciłem oczy, aby przejść do mojego pokoju. Musiałem rozebrać. Zacząłem od bluzki. Zdjąłem powoli sącząc miękkiej szmatki. Bluzka w kolorze ciemnej zieleni, jego ulubionym. Później zdjął spodnie spodnie zaczną od paska.

Delikatnie, ale celowo startu rzeczy jak wieczny czas miał na niego czekać. Pozostając na niebieskie bokserki przyszedł do wielkiego, ale starym lustrze i zaczął podziwiać jego miękkie wyszkolony ciało. Przyłożył palec przed lustrem. Jego twarz była blada, ale nadal miał swój anielski blask. Urodził się z jednymi z najpiękniejszych kolorów oczu, niebieski. Ich blask był po prostu fascynujące. Każdy z nich zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Jego włosy są w kolorze złotym. Jak typowa polska jesień. Chłopca włosy pięknie jego kontrakt z niebieskie oczy.

Luke patrzył przez długi czas, od kiedy dołączył hischanges do swego ukochanego ojca, którego bardzo ceniony i kochany. Obie ręce umieszczone na biodrach i zaczął obracać jego ciało wokół własnej osi. Kochał swoją skórę. Czasem wyobrażam sobie, że to cesarz. Za każdym razem z tym głupi pomysł zaczął się śmiać.

Następny grabienie jego proste, schludne grzywka skierował się do łazienki. On rozebrany do naga. Wszedł pod prysznic i zamknął drzwi prysznic ciesząc się ciszą i spokojem. Prawa ręka odkręcił kran, z którego płynęła gorąca woda. Wody, natychmiast wzbudził Łukasza więc podniósł zapach jabłkowego szamponu. Nalała sobie trochę i umieścić płyn we włosach. Zaczęło się tak wolno myć pachy do mydła, brzucha, bioder i doszedł do tego miejsca. Potem wziął gąbkę i zaczął się niewinnie brzuch, ale zbliża się do momentu ostro jego członka.

On przyszedł do skutku, to nie musi gąbki, ponieważ gąbka rzucił szklankę i zaczął robić sobie dobrze. Powoli wzięła go za rękę, owinięte palce wokół członka i zaczął go pieścić. I szybko przeniósł się w górę iw dół. I zaczął cicho jęczeć, ale po chwili umieściłem mojego penisa na słuchawce z prysznicem, a następnie wcierać go o tym do orgazmu. Zanim przyjechałem ukląkł pod prysznicem plecami do drzwi łazienki.

Następnie, korzystając z mocy włączyłem zimnej wody i nalałem sobie w środku. Tak dla zabawy zmieniając swój status raz zimnej wody, ciepła ponownie. Zacząłem pieścić moją chwilę. Potem krzyknął z podniecenia. Ponieważ dobra zabawa włączony kran i zaczął starannie wytrzeć sierpnia. Wszystko owinięte w ręcznik ponownie spojrzał w lustro. Zdjąłem ręcznik i opierając się o lustro spojrzałem na mojego penisa. Zacząłem się zmusić, by dotknąć. Przestań it.I że raz zacząłem ciała suszone śmietana. A więc miałem bardzo gładką skórę jak w pierwszym z masować nogi. On smaruje kolana, uda, biodra ,. Później, brzucha, klatki piersiowej i rąk.

I na powierzchni czołowej. Następnie udał się do swojej szafki dotarł do włosów. Podłącz go do kontaktu i zaczęła suszyć jej piękne włosy. Po wykonaniu tej operacji, umieścić urządzenie na se miejscu. Sięgnął po grzebień i zaczął delikatnie każdy z jej chodzenie nago tata szukał niektórych sexy bokserów. Podszedł do szafy i zaczął grzebać. O! Mam! Świetne! Znalazł go niebieskawy kolor biały są twoje oczy jak syna. Po ubraniu bokserzy skierował się do jego łóżka. Położył się powoli, obejmujące miękkiej bawełny kołdry i grzecznie czeka na ojca gorąco.

Jestem bardzo znudzony. Zastanawiam się, co ojciec robi spraw biznesowych ... prawdopodobnie połknął ... ja go nie zobaczę dla głupich urzędników. To takie niesprawiedliwe ... Biorą mnie do mojego ojca. Dlaczego ja? Przez chwilę był cicho i smutno poleciał do oczu łzy. Był zły, zły i zmęczony. Więc po chwili już go nie było, bo chłopak zasnął.

Ale wciąż kocham go mimo wszystko i czekam na jego powrót. CDN ...