Syn zaczął pięknie zacinać aż najczystszych dźwięków.

-Teraz Zaczyna się zabawa - powiedziałem i zaczął lizać go w dupę. Od początku aż do jego penis.I lizały powoli zaspokoić mój głód i jego.

-Sweet Kochanie masz hole.- powiedziałem, liżąc go tak głęboko, jak to możliwe. Po tym on delikatnie wsunął dwa palce wewnątrz doprowadza go do emocji. Luke dysząc z emocji, a ja jestem zadowolony z powoli do otworu zaczął niewinnie umieścić mojego penisa w środku mojego syna.

I powoli zacząłem wepchnięcie a następnie wiedząc, że Łukasz jest gotowy. Pchnął mocniej z okazji męcząc się więcej.

Kocham tę działalność.

Bardzo podobało mi się być na szczycie. Uwielbiam anal, a zwłaszcza w moim kochankiem. Pot leciał mi w twarz moja piękna nagle do siebie.

- Tato chcę więcej-syknął mojego syna, i zacząłem całować jego chciwość pierś. Były one trudne i je ugryzł mojego Łukasza na czerwony. Przelizałem jego piękną, wyrzeźbiony brzuch i wszedł do jego wspaniałych, sexy jąder.

- Luke! Wreszcie, zobaczyć, jak to smakuje spermy droga! Życz mi szczęścia słodkie! -said

Wziąłem go do ust i zaczął gryźć, wpychać, lizać, zainstalować i uczyć penisa, że aż spermy poleciał prosto na mnie. Oczywiście, jak przystało na ojca połknął wszystko.

To smakuje jak ananas.

I uśmiechnął się i poszedł do linijki moim biurku, bo mój ukochany rzeczy: wstążki.

- Wiesz co, Luke? Utworzenie oczy i sprawia, że lepiej więc niech? - Powiedziałem, dopóki pokusa w głowę, aby nakłonić syna, aby zrobić to.

-Jak Chcesz, ojcze - powiedział, odwracając głowę w jego kierunku.

Jestem związany oczy i wziął w ręce i sadzić ją na ziemię. I usiadłem na łóżku i powiedział do niego:

- Teraz pokazują, tatuś, jak dobrze zrobić. Co Trzeba. Do pracy dear.-I pchnął głowę na czubku penisa i zaczął lizać i doprowadzić mnie do szału.

- Luke! Naciskać mocniej! -I Nakazał mu gwałtownie, chwytając go za piękne włosy. Miłośnik lizał, szczypał, powodując Anakin stracił poczucie czasu.

Aż przepływ nasienia. Syn powoli połykać, że stał w ciemnej uderzenia gorąca kroki i ucałował jego ojca. Ojciec zabrał go na kolana i zaczął go molestować. Dotknął organy brutalnie. Pchnął palcem tak bezczelnie, że do Łukasza krzyknął mu do ucha.

Syn przytuliła go bardziej jako ojciec pochylił jego penisa do środka i zaczął Luke mocniej i pchnął bardziej że dopóki Luke decyduje jęki zaczęły skacząc i krzycząc:

- Ojciec więcej! Coraz głębiej! Proszę - jęki.

Mój ojciec nie miał wątpliwości, że Łukasz zaczął mocno stracił zmysły. Po tej pozycji ostrożnie pocałował przy okazji rozwiązywania oczy swego wybrańca serca. Włożył go do łóżka zmęczony i przykrycie go są zmęczeni dotykając jego syn bardzo erotyczne.

Luke był położony obok niego tak szczęśliwy, jak po każdej udanej nocy. Anakin delikatnie gładził jej zawsze syn penisa. Łukasz był bardziej zrelaksowany i szczęśliwy młody Vader.

- Kocham Cię Ojcze - powiedział Luke.

- Kocham cię mój syn. Wiesz co? Mam dla ciebie niespodziankę. Zwolniłem się jutro w szkole i mamy za sobą cały dzień i jutro możemy spać tak długo, jak loved.- Said Anakina smilling.

- Świetny! Dziękuję bardzo tatusia! -On Pocałowała go namiętnie ale był wyczerpany.

- Nie ma problemu, mój synu! Miło mi - uśmiechnął się zalotnie.

- A teraz chodźmy spać mój mały rebel.-zachichotał i przytuliła go do siebie.

- Dobranoc kochanie sith - Luke sennie.

- Spać spokojnie moja okrutna Jedi.- Powiedział mu poprawić poduszkę nich i po chwili oboje spali w pokoju i harmonii.

Koniec. Mam nadzieję, że się podobało.