Originál: 31 Flavours

Odkaz: diana(.)slashcity.com/viewstory(.)php?sid=53 (Závorky vymažte a zbytek skopírujte do URL řádku. Omlouvám se, ale jinak mi archiv ten odkaz odfiltruje.)

Autor: Diana Williams

Překlad: Sinam Llumi

Varování: povídka obsahuje následující alergeny: sex (m/m, OMG!), lehce perverznější praktiky, sprostá slova, humor a pravopisné chyby.


PROLOG

pár: RL/SS
téma: žádné, vanilla

Remus Lupin si povzdechl, unaveně se zhroutil na matraci a spokojeně zíral do stropu. "Víš, v čem je problém našeho sexuálního života, Severusi?"

Jeho milenec pustil Lupinův penis, zvedl hlavu a ze své pozice mezi jeho široce roztaženými stehny se na Lupina zašklebil. "Vzhledem k tomu, že jsi ještě před vteřinou řval 'Bože! Ještě!' hlasitěji, než nějaká štětina z Obrtlé, a vzápětí ses mi udělal do krku, řekl bych, že nás sexuální život bude v pořádku, Lupine."

Lupin se usmál a snažil se přitáhnou si Snapea k sobě nahoru. Snape jeho snahy ignoroval a vydal se vlastním tempem podél Lupinova těla, které cestou každou chvilku polaskal polibkem.

Lupin se zadýchaně uchechtl. "Přestaň, nebo zapomenu, co jsem chtěl říct."

"Hádej, o co se asi snažím," odtušil Snape.

"Severusi," nedal se Lupin, pobavený jeho vzdorným tónem. "Mluvím vážně. Řekni, ty jsi snad nikdy neměl pocit, že náš sex je trochu, no... nudný?"

"Ne," odvětil Snape bez váhání. Plácnul sebou na záda a zamračil se. "Ovšem také jsem si myslel, že jsi s naším intimním životem spokojený. I se mnou."

"Oh, Severusi," Lupin se naklonil blíž a políbil ho. "To víš, že jsem spokojený. Jenom… prostě, neměl jsi někdy chuť trochu to opepřit? Prožít si své fantazie?"

Snape si ho podezíravě změřil. "Jaké fantazie?"

Lupin pokrčil rameny. "Různé. Všechny možné. Hračky. Něco neobvyklého. Jiní partneři."

"Myslel jsem, že jsme se dohodli, že žádní jiní partneři nebudou," připomněl Snape stroze.

"To ano a nechci na tom nic měnit, ale existuje přece mnoholičný lektvar…" Lupin se významně odmlčel.

Snape se zachmuřil. "Kdo by měl pít lektvar? A koho by měl hrát?"

"No," zaváhal Lupin, "Myslel jsem, když mám tenhle měsíc narozeniny, že by sis mohl ten lektvar brát ty, pro mě."

Snape zvedl obočí. "Chceš říct, že máš jedenatřicet fantazií, které si chceš vyzkoušet s jedenatřiceti různými partnery? Lupine, neměl jsem tušení, jaká jsi děvka."

Lupin se zasmál, překulil se na Snapea, důkladě ho líbal a pomalu se přitom posunoval po jeho těle. "Ale měl! Proto mě máš tak rád." Sklonil hlavu a pošeptal Snapeovi do ucha: "Jenom si představ, lásko: třicet jedna dní můžeš být kým chceš, vyzkoušet si všechny své nápady, dělat věci, které bychom my dva spolu nikdy nedělali."

Snape se na něj podíval a Lupin hned věděl, že jeho argumenty padly na úrodnou půdu a Snape je připravený vzdát se. Bez zaváhání ho postrčil do propasti.

"Tedy pokud nejsi přesvědčený, že nedokážeš nikoho jiného zahrát, samozřejmě. Už jedna role je dost těžká, chápu, něřku-li jedenatřicet. Nevadí, lásko, zapomeň na to – asi se to nedá zvládnout." Lupin ho znovu políbil, odkulil se na svou stranu postele a chystal se k spánku.

Prý postrčil, to zrovna. Právě Snapea do té propasti bez milosti srazil. Slyšel, jak si jeho milenec něco podrážděně mumlá, ale pak Snape vyskočil z postele a odkráčel do své soukromé laboratoře – stoprocentně šel zkontrolovat zásoby mnoholičného lektvaru. Lupin se pro sebe zakřenil.

Tohle ještě bude zajímavý měsíc.