Od tłumaczki: Opowiadanie jest tłumaczeniem „Eternity" autorstwa ix3frogger, które istnieje w oryginale w serwisie ( s/4207055/1/Eternity). Wszelkie prawa autorskie należą do niej, oczywiście prócz tych do sagi „Zmierzch" naszej wspaniałej Stephenie Meyer.

From translator:
This is the translation of „Eternity" by ix3frogger, which can be found in English in website ( s/4207055/1/Eternity). She has all copyrights for this story, with the exception of Twilight, which belongs to Stephenie Meyer.

Słów kilka ode mnie:
Jest to pierwsza próba tłumaczenia najlepszych (w moim mniemaniu) historii związanych ze Zmierzchem, na które miałam przyjemność natrafić. Nie jestem w stanie określić, jak często będą dodawane kolejne rozdziały, gdyż w nadchodzącym roku szkolnym czeka mnie dużo pracy związanej z przygotowaniami do matury rozszerzonej z biologii i chemii oraz aplikacją na studia medyczne. Przeglądając serwis zauważyłam, że niezwykle mało jest opowiadań w języku polskim.. Liczę oczywiście na Wasze komentarze, kliknięcia i dodawanie do alertów, co z pewnością będzie dla mnie ogromną motywacją do pracy! No i przede wszystkim zamierzam bawić się i wzbogacać językowo :) To chyba – jak na razie – na tyle.