LefthandedBlindWolf
PM . Follow . Favorite
Joined 09-01-18, id: 11157641
Author has written 2 stories for KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World, and League of Legends.
Sort: Category . Published . Updated . Title . Words . Chapters . Reviews . Status .

Modro-zelená chvilka
Kazuma vyhraje v kostky malé jmění a rozhodně se na pár dní se zdejchnout do lázní. Jeho sen o nikým nerušené dovolené mu nepřekazí nikdo jiný, než Aqua. Když se dozví o jeho plánech, dá mu dvě možnosti: buď celou akci odpískat, nebo ji vzít s sebou. Co si asi tak náš hrdina vybere? Rated T pro občasné vulgarizmy a místy trochu lechtivý humor, ale jinak se není čeho bát.
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World - Rated: T - Czech - Romance/Humor - Chapters: 3 - Words: 11,495 - Updated: 9/29 - Published: 9/2 - Aqua, KAzuma S.
Zkrvavená lilie a zledovatělá čepel
Generál vyslal Katarinu na tajnou misi do Freljordu. Cestu jí zkříží prvně troll, který se ji pokusí sežrat, a poté také mladá Ashe, jejíž až podivná fascinace záhadnou cizinkou by se dala vyložit všemožnými způsoby. Splní přední zabiják Noxu svou misi? Misi, která může přinést Avarosanům zhoubu? Zlomí Ashe svou kletbu? Pozor Yuri! Rated M pro vulgarizmy, krev a sexuální narážky.
League of Legends - Rated: M - Czech - Romance/Adventure - Chapters: 4 - Words: 17,396 - Published: 9/3 - Ashe, Katarina