AundreJ
hide bio
PM . Follow . Favorite
Joined 07-05-12, id: 4107169, Profile Updated: 12-04-12
Author has written 2 stories for Harry Potter.

Witam!

Mam na imię Julia i jestem zwykłą nastolatką, która po prostu lubi pisać.

Moje ulubione paringi to: LE/JP, HG/DM, HG/FW


Kontakt:

e-mail: wiosennalaska77@gmail.com

funpage na facebook'u: Jaram się tobą, jak Potter Lily.


Co piszę?

Opowiadania o tematyce potterowskiej. Jedno prowadzę na bieżąco, drugie powstawać będzie pod wpływem weny, która napływa do mnie w wolnych chwilach.

Gdzie znajdziecie moją "twórczość"?

1. - czasy Huncwotów, historia Lily Evans i Jamesa Pottera (prowadzone na bieżąco)

2. - pisane tylko na fanfiction, blog z informacjami oraz ogłoszeniami dotyczącymi tego opowiadania.

Jakie treści będę udostępniała na fanfiction.net?

Nie będzie to nic innego jak poprawiona wersja wyżej wymienionych opowiadań. Może skuszę się również na kilka miniatur. Myślę jednak, że będą one opierały się na tematyce potterowskiej.


Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania!

Sort: Category . Published . Updated . Title . Words . Chapters . Reviews . Status .

Green Days by Yyellow reviews
Draco Malfoy nie jest zdolny do morderstwa, lecz popełnił je, zostając śmierciożercą. Wraca do Hogwartu z niemożliwym do wykonania zadaniem, ale wspomnienie zbrodni wciąż powraca pod postacią zielonych oczu. I jeszcze ten cholerny Harry Potter! O oczekiwaniach, uczuciach i Pokoju Gryffindora lub po prostu... szósty i siódmy tom z perspektywy Malfoy'a. / PISANE OD NOWA!
Harry Potter - Rated: M - Polish - Romance/Drama - Chapters: 12 - Words: 51,510 - Reviews: 31 - Favs: 24 - Follows: 30 - Updated: 11/1/2016 - Published: 7/4/2012 - Harry P., Draco M.
Zielone oczy by Jarzebinka reviews
Ostatni rok w Hogwarcie dla Lily, Huncwotów i Severusa. Jeżeli jesteście ciekawi jak nienawiść potrafi zmienić się w miłość, jak rozpadają się dawne przyjaźnie i jak ktoś nam bliski może stać się nagle obcy, zachęcam do przeczytania.
Harry Potter - Rated: T - Polish - Romance/Friendship - Chapters: 32 - Words: 111,912 - Reviews: 386 - Favs: 90 - Follows: 77 - Updated: 4/26/2015 - Published: 2/25/2012 - James P., Lily Evans P., Severus S., Marauders
Umówisz się ze mną Evans? by Otka reviews
Moja wersja historii miłości rodziców Harryego
Harry Potter - Rated: K+ - Polish - Friendship/Romance - Chapters: 4 - Words: 4,771 - Reviews: 4 - Favs: 7 - Follows: 5 - Published: 6/7/2012 - Lily Evans P., James P.
Sort: Category . Published . Updated . Title . Words . Chapters . Reviews . Status .

Poza schematem reviews
"Poza schematem" to pełne absurdów i niezgodności z kanonem opowiadanie, pokazujące Lorda Voldemorta oraz reszty bohaterów serii "Harry'ego Pottera" w innym, śmiesznym świetle.
Harry Potter - Rated: K - Polish - Humor/Parody - Chapters: 1 - Words: 1,597 - Reviews: 2 - Favs: 3 - Follows: 2 - Published: 12/4/2012 - Voldemort
Koniec zawsze jest początkiem reviews
Hogwart. Czas poważnych zmagań z pierwszymi wrogami oraz wdzierającymi się do zamku Siłami Ciemności. Rocznik "1960" połączy swoje siły i postara się je powstrzymać. Po szkole nadejdzie czas samodzielności, miłości i walki, która zakończy się na dłuższy czas, jednak nie bez wartościowych ofiar. Czy i w tej walce - od której wszystko się zaczęło - miłość będzie największą bronią?
Harry Potter - Rated: K - Polish - Romance/Friendship - Chapters: 1 - Words: 528 - Reviews: 1 - Favs: 1 - Follows: 3 - Published: 12/4/2012 - Lily Evans P., James P. - Complete
Yyellow (5)