hogwart.shore
hide bio
PM . Follow . Favorite
Joined 10-01-15, id: 7177866, Profile Updated: 10-28-15
Author has written 2 stories for Harry Potter.

Jesteśmy dwoma autorkami tworzącymi opowiadanie o - jakże sugestywnym tytule - "Harry Potter i Hogwart Shore". Jak sama nazwa wskazuje, po fanfiku raczej nie należy spodziewać się ani zbytnich walorów literackich, ani śmiertelnej powagi. Nasze opowiadanie dosyć luźno traktuje wydarzenia z kanonu (chociaż śmiem twierdzić, że charakter bohaterów - choć przekoloryzowany - jest dosyć książkowy), występują w nim wulgaryzmy, sceny erotyczne, sceny tortur i znęcania się.

Aby było jasne - uroczyście przysięgamy, że knujemy coś bardzo NIEDOBREGO. Ten fik nie należy do grona dobrych tekstów. Jeśli szukasz dobrego fika, to niewątpliwie tutaj jest ich całkiem sporo - ale ten do nich nie należy. Nasz fik nie jest przeznaczony dla osób wrażliwych - czasami pojawiające się określenia, sceny, dialogi mogą urazić niektórych czytelników. Nie należy także podchodzić do tego tekstu zbyt poważnie - bohaterowie są przerysowani, OC baaardzo irytujące, a świat rządzi się swoimi - nielogicznymi - prawami. Poczucie humoru jest wyjątkowo idiotyczne - ogólnie nasz fik jest bardzo luźną wariacją na temat "Harry'ego Pottera" (i tak nadal uważamy, że jest lepszy niż wypowiedzi Rowling po wydaniu siódmego tomu...).
Mamy nadzieję, że tekst chociaż trochę Was rozbawi, zniesmaczy, zażenuje, ale - że wzbudzi jakiekolwiek emocje. Komentarze mile widziane - lubimy komentarze. Bardzo lubimy komentarze!

Rozdziały będą pojawiać się raz w tygodniu, bo duża część tekstu jest już napisana (tak, niestety, mamy tego więcej...) - ale nie mówimy, że nie zdecydujemy się w przyszłości publikować częściej.

Możecie także z łatwością znaleźć naszego fika na blogu - wystarczy szukać po nazwie naszego profilu.
Dziękujęmy za uwagę ; )!

Sort: Category . Published . Updated . Title . Words . Chapters . Reviews . Status .

Noc diabła reviews
Halloweenowy dodatek do fika "Harry Potter i Hogwartshore". Trzy różne historie - w odniesieniu do normalnego (choć trudno mówić tutaj o jakiejkolwiek normalności) opowiadania AU - upiorny ślub Malfoya, Fred Weasley powracający z grobu i ciemna strona Harry'ego Pottera!
Harry Potter - Rated: M - Polish - Horror/Parody - Chapters: 1 - Words: 10,745 - Reviews: 2 - Favs: 6 - Follows: 3 - Published: 11/29/2015 - Harry P., Draco M., OC, Fred W. - Complete
Harry Potter i Hogwart Shore reviews
W Hogwarcie - za sprawą dwóch wyjątkowo irytujących OC - zaczyna się robić bardzo dziwnie. Czy można przebrnąć przez tego fika? Czy jest możliwe jeszcze większe złamanie kanonu niż fakt, iż Severus Snape zostanie zmuszony do umycia włosów? Pierwszy "tom" zainspirowany pewnym serialem, drugi - idiotycznym program telewizyjnym o wiadomym tytule. Porzućcie wszelką nadzieję...!
Harry Potter - Rated: M - Polish - Humor/Parody - Chapters: 8 - Words: 41,522 - Reviews: 7 - Favs: 8 - Follows: 15 - Updated: 11/29/2015 - Published: 10/4/2015 - Draco M., Severus S., OC, Fred W.